Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

sziasztok..

szóval tavaly összejöttem egy fiúval, ő volt az első. 8 hónapot voltunk együtt, a szakítás oka az volt, hogy többször megcsalt és hazudott.

mikor még együtt voltam vele úgy az 5-6 hónapba megismertem egy ismerősét. akkor még nem érdekelt, csak egy ismerős volt számomra. aztán elkezdtünk beszélgetni, jóba lettünk, összebarátkoztunk. egyszer nyáron elmentünk egy nagyot sétálni, én éjfélre értem haza, este még beszélgettünk. majd pár nap után elmondta, hogy szeret... én is kezdtem rá többként tekinteni, de akkor még együtt voltam az akkori barátommal. ezért mondtam neki, hogy hagyjuk ezt stb. ezután még hetekig beszélgettünk, de ez szépen fokozatosan abbamaradt. megszoktam, hogy Ő írt nekem, én sose vagy csak ritkán írtam neki. nem, nem bunkóságból...csak nem tudtam, hogy zavarom-e...nem akartam zavarni. Ő élte az életét és én is a sajátomat. majd szakítottam a barátommal, tehát már nem tartott vissza a hűség. 3 hónapra rá megint elkezdünk beszélgetni, de még akkor is alig-alig..gondoltam zavarom. kellett egy kis idő, mire összeszedtem a bátorságom és elmondtam Neki, hogy szeretm.nekem úgy tűnt örül...de ki tudja mit érzett valójába.

elkezdtünk minden nap beszélgetni, egyszer átmentem hozzá. elvoltunk, beszélgettünk, szívtuk egymás vérét :) az ágyába feküdtem, oda jött megölelt és megcsókolt.. én ott helybe meghaltam.. az ex pasimmal utáltam csókolózni..de vele annyira isteni volt. ezt 2x játszottuk el. azaz 2x mentem át hozzá.

de nem tudja mit akar. engem pedig összezavart. azt mondja szeret, de fél. fél, hogy nem működne, fél ha vége akkor elveszít. persze ez jogos..

mostmár én se tudom mit tegyek. kevés dolog viselt meg ennyire. nem vagyok az a szomorú, sírós kislány. de Neki sikerült elérnie, hogy minden egyes este sírjak miatta, mikor látom, hogy elérhető és órákig nem ír, nem keres, el van másokkal...nem mutatom, de féltékeny vagyok, pedig meg se kaptam.

ráadásul én másik suliba fogok menni és még annyit se láthatom, mint most..mondjuk 12-es, úgyogy Ő úgyis elmenne innen.

félek, hogy elveszítem!

mit tegyek? hagyjam ennyibe?


2014. márc. 16. 09:46
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért, csak telefonról nem egyszerű ennyit írni
2014. márc. 16. 09:48
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg zanzásítva leírni a lényeget. Nekünk is jobb, meg te is mindjárt kiolvasod a választ.
2014. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szeretem, Ő nem tudja mit akar
2014. márc. 16. 09:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire mély érzéseid vannak iránta, akkor ne hagyd ennyiben semmiképp. Mondd el neki, hogy te szeretnéd megpróbálni, hátha működne, veszíteni nem veszíthetsz semmit (ha nem próbálod meg ugyan úgy nem lesz veled mint ha nem lesz vele jó). Azt nem mondta el esetleg, hogy miért gondolja, hogy nem működne? Azt mondjuk fontos lenne tudni.


18/F

2014. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 09:54 :)


nem, nem mondta

csak annyit, hogy ha nem működik vagy vége akkor elveszít mint barátot is

de ez nekem olyan olcsó kifogásnak tűnik

2014. márc. 16. 09:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Írj rá és kérdezd meg tőle. Tedd meg!

Mit veszíthetsz? Ennél rosszabb nem hiszem, hogy lenne.

2014. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, most még barátok vagyunk vagy már nem tudom..lehet annak annyi lenne
2014. márc. 16. 10:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha emiatt nem akar majd a barátod maradni akkor nem is volt igazán a barátod.
2014. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!