Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam az igazit, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam az igazit, de mégse!? Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy lányt egy buliban és azt hiszem ő lenne az igazi, ha nem lenne barátja. Tetszhetem is neki mert (valószinüleg az alkohol hatására) eléggé megnyílt nekem. Mindenben hasonlítunk és egyetértünk. (még az arcvonásaink is hasonlóak :D) Miért nem érzi ő is azt amit én? 19 évesek vagyunk amúgy.
2014. márc. 17. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
19 éves létedre azonnal beleszerettél egy félismeretlen lányba egy bulin? Gratulálok :) Kicsit vedd észre magad, szállj le a földre. Tedd rád egy jó benyomást, és rögtön igazinak titulálod?:D
2014. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet? Már foglalt!!!!!!!
2014. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
az Igazi, akkor Igazi, ha együtt öregszetek meg szeretetben, szerelemben, tisztességben. Ha nem, akkor nem Ő az, max felruházod ilyen tulajdonságokkal.
2014. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazi nem létezik szerintem egy nő sosem lesz olyan mint egy férfi, csak olyan lesz akivel nagyon sok dologban passzoltok...
2014. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezek szerint mégsem ő az igazi számodra. Mellesleg ahhoz sokkal jobban kéne őt ismerned,hogy kijelenthesd ezt.
2014. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ő lenne az igazi, akkor ugyanazt érezné. Így valószínűleg nem az, csak te látsz bele minden jót.
2014. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!