Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 évesen megtaláltam az igazit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évesen megtaláltam az igazit?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hosszú lesz, de megéri elolvasni! :(

5.-es voltam, amikor új osztályba kerültem. Első félévben mindig a szokásos kis társaságommal voltam, aztán egyszer átnéztem a terem másik végébe, és azonnal beleszerettem az egyik fiúba. Nem tudom, hogy, de azelőtt észre sem vettem. Próbáltam közelebb kerülni hozzá, és megjobban belészerettem, nagyon humoros és érzékeny, mint én. Azt hiszem, ő is kereste a társaságom, suli végeztével futott utánam, hogy együtt menjünk haza, de én hülye mindig elmenekültem tőle, mert erősségem a kommunikáció, elég csendes vagyok. :( Meg is kérdezte egyszer, hogy tényleg szerelmes vagyok belé, mert valakiktől hallotta /mert elmondtam nekik/. De már megint hülye voltam, és valami ilyesmit válaszoltam: Miii? Úristen, dehogyis!! Semmi nem lett közöttünk, de én azóta is gondolok rá. Most nagyon messze van, az ország másik végében, mert kollégista, és messze van a sulija. Volt már pár barátnője, de egyikükkel sem volt tartós a kapcsolata. Én meg még mindig rá gondolok, két éve nem is láttam! Próbáltam elfelejteni, új srácokba beleszeretni, de mindig rájöttem, hogy csak magamat próbálom hitegetni. Nagyon el vagyok keseredve, úgy érzem, ő az igazi, de már nagyon messze van. :'(

17L


2013. máj. 14. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy gyerekkori ábránd ami rögeszme lett. Nem is ismered igazán, ilyenkor változnak a legtöbbet az emberek, jó eséllyel már rég nem az akire emlékszel.
2013. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elírtam: NEM erősségem a kommunikáció
2013. máj. 14. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak rajongás. Lehet ha jobban megismernéd nem ő lenne az igazi.
2013. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát volt lehetőséged, de el szalasztottad. De megnyugtatlak nem vagy egyedül, vannak olyan helyzetek amikor mi emberek nem tudjuk melyik a helyes döntés vagy éppen döntésképtelenek vagyunk és később jövünk rá arra hogy hiba volt. Én is voltam hasonló helyzetben és még mindig szeretem de próbálok nem rá gondolni, keresni más ember társaságát. Hidd el idővel minden jobb lesz. Ne keseredj.
2013. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jah hát úgy tűnik nem sokat fejlődtél az 5 év alatt :D

hogy így bele vagy hülyülve egy srácba aki messze van és nem is ismered eléggé

Töröld le mindenhonnan, nézegess más srácokat

2013. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!