Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rivalizálnak velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rivalizálnak velem a férfiak? A szelídségem miért ezt váltja ki belőlük?

Figyelt kérdés
Egy kedves, aranyos és nagyon szerény lánynak tartanak a férfiak, de ha kapcsolatba kerülök velük szinte azonnal vetélkedni próbálnak velem. Nem szoktam nagymenő, egoista férfiakkal ismerkedni, mert tudom, hogy úgyis megbántanak. De azt nem értem, hogy az önbizalomhiányos férfiak miért néznek le emiatt, hisz ők se különbek tőlem. Azt tapasztalom, hogy a félénk férfiak velem szemben erősnek, bátornak érzik magukat és úgy bánnak velem mintha én egy nevetséges kis senki lennék, egy értéktelen ember. Nem értem miért kell így bánni velem és miért ezt váltom ki még az önbizalomhiányos férfiakból is? Tényleg ilyen gáz lenne, hogy szerény és kedves ember vagyok? Vagy én nem találkozom jóindulatú emberrel soha?
2014. márc. 19. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, sajnos sokat fogsz mellé.
2014. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csakis szerény én éjoindulatuval akivel igy bánnakmg nem hallottam fura.....:)
2014. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de egyébként is ha önbizaloms hiányos vagyis sok esetben sikertelen mberekkel barátkozol akkor miért is csodálkozol ha sok selejtet találsz csamert aki egy nővel igy bánik az selejt ez van..:D
2014. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom te mi alapján állsz szóba valakivel,vagy mi alapján döntesz ezekben.Azonban amit leírtál az alapján én az utolsóra tippelnék,ami szerint nem találkozol értelmes és normális srácokkal.Nem tudom milyen környezetben mozogsz,én is jóindulatú,picit önbizalomhiányos srác vagyok,de én imádnék egy ilyen csajt,ha végre találnék az életben.És sok más ismerősöm is így gondolja,el sem tudod képzelni mennyien vannak ilyenek. :)
2014. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért mert így próbálják kiélni magukat. gyengék, sokat bántották őket, ezért méggyengébb embert keresnek (pl egy szerény visszahúzódó lányt), akit ők bánthatnak. Ki kell őket dobni
2014. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert nem ismersz engem. Én tisztelem az ilyen lányokat és sok szeretettel fordulok feléjük.


Kedves öleléssel:


A srác

2014. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!