Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan roma fiuval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan roma fiuval, akin nem látszik, hogy cigány?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok és ezért érdekelne:)

2014. márc. 19. 22:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Külsőre nem látszik, vagy viselkedésre?
2014. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen ha nem is viselkedik ugy xD
2014. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Olyan nincs, amelyiken nem látszik... Vagy külsőn vagy viselkedésben mindig kivillan a nem napon barnult éne.
2014. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

csak akkor, ha a viselkedésén sem látszik, hogy roma.

A legtöbb ember nem a színe miatt finnyázik, hanem a kulturális nézetkülönbségek miatt.

2014. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

én ismerek egy ilyen srácot,még jól is néz ki,simán elmehetne alsógatya modellnek,olyan szinten szabályos az arca,meg kidolgozott és szimmetrikusan izmos,full szálkás a teste.

viszont amikor megszólal...hát huh,azonnal elárulja,hogy ki ő,pedig egy jóindulatú gyerek.

2014. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A stílusomon,modoromon észre lehet venni(nem rossz értelemben!)
2014. márc. 19. 22:36
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor is járnék vele, ha látszanak, de csak külsőre! De ha azt a számomra taszító mentalitást megérzem, szóba nem állok ilyennel sem.
2014. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Lina93 ***** válasza:

Ha látszik sem gond szerintem...

Ez azon múlik, hogy milyen a személyiséged, hogy mennyire tudod megfogni a lányt.

A te esetedben nem hiszem, hogy előfordul az, hogy pl összejössz egy lánnyal, megtudja, hogy roma vagy és elhagy.. :D Ha mégis, akkor az a lány szégyene, nem a tiéd.

Egyébként pont ilyen szituációba kerültem most... hasonló sráccal fújt össze a szél, de nem tud érdekelni a származása, ha jól kijövünk egymással.

Kár ezen aggódni...

2014. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

minden cigányon látszik hogy cigány

a modorán meg pláne


nem fajgyűlölősködök de ha egy farkast kutya ként nevelsz lehet bejön egy darabig de kibújik a szög a zsákból hogy nem is kutya

2014. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9.Rajtam nem látszik!


Van igazság abban amit írtál,de nem teljes mértékben,mert akármilyen hihetetlen vannak normális romák!

2014. márc. 19. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!