Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúsan öltözködöm. Lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúsan öltözködöm. Lehetséges hogy ezért nincs hosszú távú kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Szóval általában farmert, deszkás cipőt, polót vagy inget illetve pulcsit hordok. Sokszor férfi ruhákat mert egyszerűen nem tetszik a női. 3 pasitól már megkaptam hogy öltözködjek nőiesebben. Vegyek fel kivágottabb felsőket, hordjak lányos cipőket meg magassarkút stb. 1-el ezért nem is lett semmi komolyabb. De egyszerűen nem tetszenek, sőt nem is érzem magam jól bennük. Smink is maximális. Van olyan pasi akit ez nemigazán érdekli és így is szívesen felvállalná a párját?
2013. jan. 12. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem baj :D
2013. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj. Csomó olyan homoszexuális srác van aki nem meri bevallani, és inkább egy fiús csajt választ magának. Tuti te is megleled a párod.
2013. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jó az, engem nem igazán érdekel, hogy ki-hogy öltözködik.....
2013. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Smink is maximális."

És nem hullik még a vakolat? :D Engem amúgy nem zavarna a fiús öltözködés.

2013. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, én biztosan nem járnék ilyen fiús csajjal.
2013. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4-es

szempillaspiráltól és néha szemceruzától úgy érzem hogy még nem hullik :)

2013. jan. 12. 21:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kell magassarkút hordanod, elég egy csinos farmer, ami kihozza az alakodat, egy csinosabb pulcsi vagy ing és egy lapos csizma, vagy nyáron szandál.


példa:


[link]


[link]


Ez a két összeállítás tökéletes. A felsők lehetnek más mintájúak, vagy színűek, de ezek kényelmesek, és nagyon csinosak.

26L

2013. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Pretty_Fighter ***** válasza:
A fiúk biztos jobb szeretik a csinos lányokat,de tényleg ezért ne hordj nőiesebb ruhákat,amiket nem szeretsz és nem érzed jól magad benne.Valamelyik pasit biztos nem fogja érdekelni:) Főleg ha jó a belsőd,vagy esetleg szép is vagy.
2013. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7-es köszi de azok a csizmák olyanok mint egy lovaglócsizma, azt inkább csak a pályán hordanám. Az ilyen válltáskáktól meg herótom van. Ékszereket se nagyon hordok. Főleg ilyen nagy nyakláncokat sem. De egyébként a második szett nem is rossz. De én inkább ilyen deszkás stílust képviselem.
2013. jan. 12. 21:24
 10/12 anonim ***** válasza:
A gond az, h még a deszkás srácoknak is a normálisan, csinosan öltözködő lányok tetszenek.
2013. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!