Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálhatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálhatják ezt? (több lent)

Figyelt kérdés

Van 3 fiú osztálytársam akik furcsán viselkednek velem,de nem tudom miért.

1, Mindennap beszélgetünk,piszkál és megnevetett. Számomra ő csak barát. De ezt csinálja még másik két fiú is az osztályból

2, Nem szoktunk beszélgetni,eddig csak kb 2-3-szor szóltunk egymáshoz pár szót.Volt olyan hogy leült mellém és a mögöttem ülökkel beszélgetett ahogy én is,és amikor megkérdezték tőle hogyan csajozik akkor elpirult és elment.És akikkel beszélgetni szoktam azokhoz szokott odamenni,és úgy hogy mindig látom,mert velem szemben van,vagy mellettem.

3, Na,ő az aki a legbonyolultabb.2-3-szor szóltunk egymáshoz pár szót.Akkor is a legtöbbször bunkó volt velem.Akikkel beszélgetek ő is odamegy és úgy van hogy látom.Viszont észrevehetően kerül.


Kicsit hosszú lett,de remélem elolvassátok és normális választ is kapok.


2014. márc. 20. 21:12
 1/1 PearlDiver ***** válasza:

SZerintem azért csinálják, mert vagy tetszel nekik, vagy nem, de bármelyikről van szó, fiatalok és éretlenek, nem tudják, mit kezdjenek egy lánnyal és ezért mindenfélét kavarnak.

Hány évesek vagytok?

2014. márc. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!