Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Brutálisan lúzer vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brutálisan lúzer vagyok. Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés

Nem nyafogás akar lenni.

Tegnap (meg mára virradóan) volt egy buli sok ismeretlennel és ott mutatkozott meg ez igazán..szinte senkivel sem tudtam megismerkedni,egy népszerűbb barátom követtem folyton,a lányt aki tetszett valamennyire a szemem előtt szedték fel,én nem tettem semmit.

Nagyon szégyellem magam emiatt és feszít a tehetetlen düh a kihagyott lehetőségek miatt.

Más odament tökismeretlenül és mindenkivel összebarátkozott percek alatt és egy lányt is összeszedett.

Hogy lehetnék közvetlenebb,érdekesebb?

18/F


2014. márc. 22. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Erőt kell venned magadon. Tudom, hogy a visszautasítás lehetősége nem túl kecsegtető. Ez benne van a pakliban, de gondolj arra, hogy ha meg sem próbálod akkor a sikertelenség esélye 100%. Ha odamész akkor csak 50% :)
2014. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem csak csajozásról van szó hanem úgy általában az ismerkedésről bárkivel.

Semmi bajom az odamenéssel,az a baj hogy miután odamentem nem tudok vele mit csinálni..

2014. márc. 22. 09:24
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi nők megelégszünk a sablon dolgokkal elsőre...nem is tudom...

"Szia! Jó ez a buli"

Vagy

"Ne hozzak valamit inni"

Ilyesmi. Ne haragudj reggel nem vagyok túlzottan kreatív :D

2014. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De mondom nemcsak a nőkre hanem fiúkra is vonatkozik.(mint haverok)


Épp ez az hogy odamegyek,pár sablonkérdés,kifogyok a témából és otthagynak..mindig.

2014. márc. 22. 09:34
 5/13 anonim ***** válasza:

Így viszont már egy kicsit komplexebbnek tűnik a gond..

Vannak önértékelési problémáid?

2014. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Vannak.

De ördögi kör mert pont ebből a sikertelenségből kifolyólag..

2014. márc. 22. 09:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez tényleg olyan mint a 22-es csapdája.
2014. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ja.

És most is elkapott ez a tehetetlen,feszítő,frusztráló érzés hogy mennyi lehetőséget hagytam ki..legszívesebben ordítanék.

2014. márc. 22. 10:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon gyorsan fejezd be, mert ez egy öngerjesztő folyamat
2014. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hogy tudnám befejezni?


Folyton az jár a fejemben ahogy pl. odajön a lány aki tetszett,mellémül,elszedi a poharamat hogy ne igyak többet,vagy 3 húztuk fel a kabátcipzárját mert nem bírt vele stb. és én egyik alkalommal sem közeldtem felé,fel is szedte más.

Aztán most ezeket látom magam előtt úgy hogy kezdeményezek és minden összejön de tudom hogy csak képzelgés és annyira szánalmasnak érzem..

Bocs.

2014. márc. 22. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!