Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Riba*nc vagyok! Hogyan változh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Riba*nc vagyok! Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és minden fiúval akinek bejövök elkezdek flörtölni, egyszerűen nem bírok magammal..még ha van barátom sajnos akkor is
2014. jan. 19. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Süketség-vakság sok mindenre gyógyír..
2014. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kamu. Ha nem, kezeltesd magad.
2014. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Krvából lesz a legjobb feleség!
2014. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért mert flörtölgetsz nem vagy rib anc. Ha továbblépsz amikor van barátod akkor leszel az.
2014. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy r.banc - az prostituáltat jelöl - aki valuta ellenében nyújt szexuális szolgáltatást.


Ha tetszik az összes, jogod van megízlelni őket mind. Nincs azzal semmi baj, ha jó élményeket szerzel, amíg teheted. Nem leszel bepókhálósodott vénasszony később.

2014. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Nem vagy r.banc - az prostituáltat jelöl - aki valuta ellenében nyújt szexuális szolgáltatást."


A r..banc pont hogy az a nőszemély aki pénz nélkül is nyújtja a "szolgáltatásait" :)


Amúgy tanulj önuralmat.

2014. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Éld először ki magad és ha már úgy érzed, hogy tudnál hűségesnek lenni, akkor legyen csak párod. Magadat sok kellemetlenségtől, a párodat meg egy nagy adag fájdalomtól kíméled meg. Ilyenkor élj inkább és ne később, ebben a élet korban szerintem még elfogadható.
2014. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"A r..banc pont hogy az a nőszemély aki pénz nélkül is nyújtja a "szolgáltatásait" :) "


Akik egymással önszántukból szeretkeznek, azok nem szolgáltatást nyújtanak kölcsönösen egymásnak. Hanem örömszerzési célzattal létesítenek ilyen kapcsolatot. Bár lehet, hogy elavult a gondolkodásmódom.


Ingyenes szolgáltatásokról még csak kapcsolt vállalkozások esetében hallottam, de előfordulhat ott is transzferár. De lehet, hogy a gazdasági rendszer is módosult időközben.

2014. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"Akik egymással önszántukból szeretkeznek,"...azok az én értékrendemben a párok. Az aki minden szembejövőnek szétteszi a lábát, az a r..banc...lehet ezt szépítgetni, félremagyarázni de attól még az.
2014. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Valakik lehetnek együtt 20 évig, 20 hónapig, 20 napig, 20 percig. Minden esetben önszántukból (ingyenésbérmentve) egymás örömére. Párja a zokninak van.


De nem akarom az értékrendedet kritizálni, elfogadom. Az én értékrendemben a r.banc anyagi haszon reményében létesít kapcsolatot. És ez házasság keretei között is megtörténhet, "párok" esetében.

2014. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!