Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Én és a párom már több mint másfél éve együtt élünk. Mikor összeköltöztünk (pontosabban én ide költöztem hozzá) akkor még nem voltunk együtt. Csak barátok voltunk de felajánlotta hogy lakjak nála így feleződnek a költségek. Az első két hónapban nem történt köztünk semmi. Utána elkezdtünk kavarni. Nem vállaltuk fel a dolgot senki előtt. Én fel akartam vállalni, kértem is hogy legyünk együtt , de ő nem akarta. Csak hálótársak voltunk. Nekem rá egy pár hónapra akadt egy szezonális munka külföldön. A helyzet kettőnk közt pedig nem változott semmit. 6 hónapra kimentem dolgozni. És ezalatt volt egy egyéjszakás kalandom. De mikor hazajöttem akkor megkért hogy legyek a barátnője. Én igent mondtam, és nem mertem neki bevallani hogy mi történt Angliában. Gyötört borzalmasan a lelkiismeret. Na de most jön a lényeg (ez akkor történt mikor hazajöttem) : Elkezdtem itthon kicsit rendezkedni, pakolászni és találtam egy bugyit ami nem az enyém.Este a fejéhez vágtam és megkérdeztem hogy ez mi. Kiderült hogy egy lány (aki ráadásul az exe) itt aludt 3x míg én kint voltam mert állítólag lekéste a vonatot és nem volt hol aludnia. De azt mondta hogy nem történt köztük semmi, csak a csaj itt fürdött és biztos a fürdőben hagyta véletlen. Akkor elhittem neki és azóta is együtt vagyunk, de engem furdal a lelkiismeret hogy nem mondtam el neki. köszönöm előre is a válaszokat.
2014. márc. 23. 02:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem az, hiszen nem voltatok együtt.Ez maradjon a te kis titkod :)
2014. márc. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
neem.
2014. márc. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem számít megcsalásnak, de én elmondanám, viszont én túl őszinte vagyok sajnos
2014. márc. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez maradjon titok.

nem nyersz vele semmit ha elmondod,csak veszíthetsz.

2014. márc. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá. A te dolgod, rád tartozik.
2014. márc. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem voltatok akkor együtt szóval nem az, bár mókás hogy te meg felháborodtál a bugyin amikor ő is lefeküdhetett vele mivel nem voltatok együtt semmi közöd hozzá... Nők...
2014. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem,nem voltatok együtt.nem kell neki elmondanod:)
2014. márc. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :)
2014. márc. 23. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!