Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzanak titeket azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzanak titeket azok a lányok, akik kimondják, amit gondolnak és sok mindenbe beleszolnak (persze itt is megvan egy bizonyos határ)?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 20:04
1 2
 11/15 Andrewka ***** válasza:

ez ugyanolyna szintű probléma mint a fagyi.

Kicsit önző vagy és ki akarod sajátíttani a pasid. Próbáld visszafogni magad mert menekünk fog a túlzott szorításból

2009. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egy szoval se irtam, hogy lenne barátom, csak kiváncsi voltam, hogy a fiúk hogyan viszonyulnak az ilyen lányokhoz! Nem vagyok az a tipus, aki csak komolytalanul mindent kiprobál.
2009. dec. 16. 20:54
 13/15 Kurpi urfi ***** válasza:

Szeretem azt hinni, hogy igen de valójaban nem hinném. Az még rendben van hogy vannak saját gondolatai DE, hogy ki is mondja az már kicsit sok nekem :P

Viccet félretéve azzal nincs bajom ha kimondja mit gondol, de tul sok mindenbe azért ne szoljon bele és ami még fontosabb ne akarjon megváltoztatni(!) fogadjon el olyanak amilyen vagyok.

2009. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szeretem azt hinni, hogy igen de valójaban nem hinném??? Ezt mire érted?
2009. dec. 16. 21:59
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most itt vagyok én, nekem pont ilyen barátnőm van. De én magam is ilyen vagyok, mindketten ezt szeretjük a másikban, hogy nem köntörfalazunk, kimondjuk és punktum. Mit kell rejtegetni? Egyszer úgy is kibököd, hogy mi az ami nem tetszett. Miért nem lehet azonnal? Így biztos hogy őszinte lesz a kapcsolat, és ha pedig irányítani akar, azt is megmondom. Ha eltudja fogadni marad, ha nem akkor megy...
2009. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!