Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer találkoztunk és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer találkoztunk és már azt hiszi, hogy a tulajdona vagyok?

Figyelt kérdés

Néhány napja találkoztam egy fiúval. Ő már nagyon szeretett volna velem találkozni, gondoltam, adok egy esélyt neki, mi gond lehet. A talin kicsit furcsa volt, számtalanszor megérintett, próbált ölelgetni. Szóltam neki, számomra ez így kicsit sok, nekem ez egy talit jelent, nem randit. Ettől függetlenül jól éreztem magam. Hazaértem, írt, hogy nagyon bejövök neki, belementem, hogy újratalálkozzunk. Bár ne tettem volna! Azóta folyamatosan keres. Ha nem írok neki azonnal vissza, 5 perc múlva már írja, hogy "Haragszol?". Ha valahová megyek, kérdezi mikor, hova, kivel, mi lesz a program. Szombaton is bulizni voltam a volt osztálytársamnál, egyből írta, volt valami köztünk, ott aludtam? Megírtam neki, hogy én nem tartozom neki magyarázattal, nekem ő nem valakim, hogy számon kérjen. Ki volt akadva, hogy tudjam, kit bántok meg legközelebb. Mondom oké. 10 perc se telt el, máris írta ne haragudjak..Mesélte, hogy eddig minden barátnője megcsalta, bennem pedig az ideális társát látja és küzdeni fog értem, nem fogja hagyni, hogy más fiúval legyek..Mikor már ment volna aludni, kérdezte, hogy én is megyek-e?, mondom én még camozok valakivel. Jött a válasz is, hogy biztos mutogatom magam, annak a fiúnak, ha már camozunk.

Ma lenne a talink, amit félve várok. Sose volt még féltékeny barátom. Én ezt nem bírom. Vajon érdemes lenne neki személyesen elmondani, vagy inkább írjam meg neki, hogy nem akarok tőle semmit se?


2014. márc. 24. 03:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig megnyugodok hogy vannak nálam sokkal rosszabbak is! :)
2014. márc. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel, és mond meg hogy nem az eseted. Ne találkozz vele többez, mert csak durvább lesz a helyzet és érzelmileg zsarolni fog!
2014. márc. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt a hibát már én is elkövettem egy lánynál, mert annyira akartam már valakit, és már azelőtt beleszerettem, hogy találkoztunk volna, aztán ugyan az lett mint nálad, elüldöztem magam mellől. Pedig a legfontosabb ember az életemben még mindig, csak már nem beszélünk, és tudom, hogy én voltam a gyökér. De ha magamból indulok ki, akkor ez a srác komolyan szeret téged és veled akar lenni, és biztos vagyok benne, hogy egy kapcsolatban nem ilyen, csak nagyon bizonytalan saját magában. És nem kapott megerősítést tőled sem. Én nem tudom mit csináljak, hogy szóba álljon velem ez a lány, de ő a legfontosabb nekem, de nem merem már keresni emiatt. Időt akarok neki hagyni, és talán később szóba áll velem megint, ha másképpen állok hozzá. Mert tényleg kár lenne, tudom, hogy a legelején ő is szeretett engem, csak aztán elrontottam. Nem tudom hogy lehetne visszacsinálni, mert nem vagyok alapjáraton ilyen, csak annyira szerettem volna tökéletesnek látszani, hogy túlzásokba estem és nem azt mutattam, amit akartam, és ráadásul nagyon gyorsan haladtunk...már fél óra után megfogtam a kezét...ráerőltettem a csók dolgot is már az első randin, pedig nem volt kész rá. Nagyon korai volt, pedig én csak nem akartam töketlennek tűnni, mert ugye az sem jó. ( Ezt egy másik lány miatt csináltam, aki meg más tempóban haladt, nem csókoltam meg első alkalommal, ő meg szerette volna és ott az volt a baj) De ő is hibás volt, mert azt mutatta, hogy ugyanígy érez, legalábbis amikor beszélgettünk telefonon vagy neten, akkor így volt. Félrevezetett egy kicsit, én meg elhittem, hogy megfogtam az isten lábát. Na mindegy, ezért nem jó a netes ismerkedés, de már nem tudom visszacsinálni, és még mindig őt szeretem. Nagyon kéne valami tanács, hogy tudnám elérni azt, hogy ne úgy nézzen rám többé, mint aki levakarhatatlan és nem hagyja élni őt, hanem megint el tudjunk kezdeni normálisan beszélgetni, mint eleinte. És most nem követném el megint ezt a hibát újra, nem lennék türelmetlen vele, csak ezt nehéz lesz ezek után bizonyítani, talán úgy tudom, ha nem keresem egy darabig, utána meg normális leszek, és idővel rájön, hogy tényleg ő kell és hogy valójában nem is vagyok ilyen. Csak eleinte, amíg bizonytalan vagyok, de amikor már látom, hogy a lány is értékel és fontos vagyok neki, akkor nincs semmi baj.
2014. márc. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben az esetben boyfriend.

2014. márc. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fél hogy úgy jár mint az előző barátnőivel és ezért próbál búra alatt tartani. Szerintem próbáljátok meg megbeszélni, mert meg lehet érteni ha a rossz tapasztalatok miatt ilyen, de mások miatt ne téged tartson rövid pórázon hanem adjon neked egy esélyt.
2014. márc. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ennek a fiúnak kell néhány alkalom egy pszichiátrián.De te is elmondhatod neki hogy mi a gond,ha megváltozik akkor cselekedhet.
2014. márc. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy első körben sem voltál odáig érte, de akkor miért találkoztál vele? Sztem rázd le, ahogy nézem nem akarsz tőle semmit.
2014. márc. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ok, h nem tartozol magyarazattal, de ketsegek kozt sem kene hagynod, ha kicsit is szimpi. Ez eleg gyerekes volt reszedrol is...
2014. márc. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem a kerdezo is kicsit bunko hogy igy orranal fogva vezeti szegeny gyereket.. ha igy allsz hozza sztem ne is randizz vele, igy tisztesseges.
2014. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Istenem... micsoda nyomorékok vannak.
2014. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!