Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer találkoztunk és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer találkoztunk és már azt hiszi, hogy a tulajdona vagyok?

Figyelt kérdés

Néhány napja találkoztam egy fiúval. Ő már nagyon szeretett volna velem találkozni, gondoltam, adok egy esélyt neki, mi gond lehet. A talin kicsit furcsa volt, számtalanszor megérintett, próbált ölelgetni. Szóltam neki, számomra ez így kicsit sok, nekem ez egy talit jelent, nem randit. Ettől függetlenül jól éreztem magam. Hazaértem, írt, hogy nagyon bejövök neki, belementem, hogy újratalálkozzunk. Bár ne tettem volna! Azóta folyamatosan keres. Ha nem írok neki azonnal vissza, 5 perc múlva már írja, hogy "Haragszol?". Ha valahová megyek, kérdezi mikor, hova, kivel, mi lesz a program. Szombaton is bulizni voltam a volt osztálytársamnál, egyből írta, volt valami köztünk, ott aludtam? Megírtam neki, hogy én nem tartozom neki magyarázattal, nekem ő nem valakim, hogy számon kérjen. Ki volt akadva, hogy tudjam, kit bántok meg legközelebb. Mondom oké. 10 perc se telt el, máris írta ne haragudjak..Mesélte, hogy eddig minden barátnője megcsalta, bennem pedig az ideális társát látja és küzdeni fog értem, nem fogja hagyni, hogy más fiúval legyek..Mikor már ment volna aludni, kérdezte, hogy én is megyek-e?, mondom én még camozok valakivel. Jött a válasz is, hogy biztos mutogatom magam, annak a fiúnak, ha már camozunk.

Ma lenne a talink, amit félve várok. Sose volt még féltékeny barátom. Én ezt nem bírom. Vajon érdemes lenne neki személyesen elmondani, vagy inkább írjam meg neki, hogy nem akarok tőle semmit se?


2014. márc. 24. 03:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Úgy érzem az elejétől kezdve korrekt voltam vele. Elmondtam neki, hogy rajta kívül még egy fiúval fogok találkozni. De nekem ez csak egy találkozás, NEM randi. Egy randinál nálam már kezd érzelem kialakulni, többet is eltudnék ott képzelni. Azt is elmondtam neki a tali végén, hogy kedvelem, szimpatikus, de nem érzek iránta semmi többet puszta ismerősnél. Úgy látszott rajta, hogy megértette és elfogadja. Hát mégsem.. Azzal a másik sráccal pl nem is lesz több találkozás, ezt is megírtam neki, amire az volt a válasza, hogy tudta ő, hogy nekem csak ő kell.. Úgy volt, hogy a hétvégén fogunk talizni, de nekem közbe jött egy családi dolog, ami miatt nem leszek itthon, ezért áttettük mára. Ő már az este olyat írt, hogy szerdán is találkozni fogunk, mert ő szeretné, mondom nekem nincs időm, szerdán dolgozok, munka után pedig meccsre megyek, mert az unokatesóm itt játszik és kihívott. Azt mondta, hogy nem, nem fogok elmenni, vele fogok lenni és, hogy még én fogok könyörögni a találkozásért.. Én elhiszem, hogy ő többet szeretne tőlem, de ezzel csak elijeszt magától. Amennyire kedveltem az elején, most már annyira se. Belegondolva félek, ha több lenne köztünk a jövőben milyen lenne. Ha ő egy kapcsolatban is ilyen rövid pórázon tartja a barátnőjét, akkor nem csodálom, hogy megcsalták őt. Vajon ez változhat?

5-kor találkozunk, elmegyek, személyesen megbeszélem vele a dolgokat, ennyit azért érdemel.

2014. márc. 24. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!