Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hagyjon békén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hagyjon békén?

Figyelt kérdés
Volt egy párkapcsolatom aminek 2 hónapja lett vége. Vele vesztettem el a szüzességem, és szerettem, de aztán megütött és megalázott ahogy csak tudott. Most egy másik fiúval vagyok, akivel minden csodás, de az előző barátom még mindig fenyeget, és sír ,hogy még szeret. Mindenhol keresztbe tesz a barátommal kapcsolatban, és félek is tőle. A mostani barátom egyre dühösebb rá, már megmondta neki hogy hagyjon békén engem, de szóval nem megy, én pedig nem szeretném ha bármi erőszakhoz folyamodna. Csak...félek. Volt hogy eljött hozzám és tönkretett dolgokat, megütött...Mit csinálhatnék?

2014. márc. 24. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hívd Dextert.
2014. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mėgis bekaptad neki ...
2014. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes válaszokat. Igen, bekaptam neki. Akkor még nem volt olyan. Ehhez a részhez szerintem semmi közöd, a kérdésre vártam választ.
2014. márc. 24. 19:56
 4/5 anonim válasza:
Hát ez egy elégé sz*r helyzet sajnos vannak ilyen rossz emberek eltudom képzelni hogy nagyon nehéz lehet de szerintem próbálj meg nem foglalkozni azzal aki zaklat mert ameddig látja hogy neked ez rossz zaklatni is fog sajnos. A mostani barátoddal meg ha tényleg szeretitek egymást akkor kitartotok egymás mellet és együtt áttudjátok vészelni ezt a rossz időszakot. SOK SZERENCSÉT ÉS KITARTÁST! :)
2014. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szólsz a jelenlegi barátodnak,ha ő nem tudja megoldani akkor apádnak,a srác szüleinek aztán rendőrség..
2014. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!