Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálja a párom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálja a párom az összes fiúbarátomat?

Figyelt kérdés

Mármint ez az exem, aki után már rég nem sírok, csak van valami amit egyszerűen még most sem tudok ép ésszel felfogni... És emiatt egy csomó másik kapcsolat is megy tönkre (többek közt a húgomat is ezzel készíti ki a mostani pasija).


Szóval volt egy nagyon idegesítő szokása... Mégpedig az, hogy utálta az összes fiúbarátomat. És nem tudom, miért.


Ezekkel a fiú barátaimmal már évek óta jóban vagyok és semmit nem akarunk egymástól a barátságon kívül. Ezt elmondtam anno a páromnak is. Akkor mi a fenének kellett neki mégis utálnia őket??? Hiszen nem csináltak ők semmi rosszat.... Vetélytársnak nézte őket, ami egy oltári nagy baromság.

Persze vannak olyan fiúk is, akik egyáltalán nem ilyenek és ennek örülök, de az exem és a húgom barátja fajtáját egyszerűen nem tudom megérteni O.O



2014. márc. 26. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem derül ki. De ismerek lányokat, akik néha a "csak barátoknál" alszanak, akár velük is. Összecsókolgatják egymást és stb ilyen dolog. Ha ti is ilyenek vagytok a húgoddal, akkor ne csodálkozz.
2014. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fene tudja, én úgy vagyok vele, hogy nincs szükségem rá, ha valami baja van a csajnak, rögtön jön vki aki megvigasztalja. Elvből nem is állok szóba ilyen haverkodós csajokkal, maximálisan meg tudom érteni az exedet. Nem is értem, minek az ilyennek párkapcsolat? Haverkodjon, éljen szabadon, de ne akarja magát elkötelezni. 37/F
2014. márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem szoktam a "csak barátaimmal" együtt aludni, se csókolgatni egymást, se semmi ehhez hasonlót... Idézem, amit a kérdésemben leírtam: "semmit nem akarunk egymástól a barátságon kívül". Csak találkozunk, hülyülünk és ENNYI, nem több. És a húgom úgyszint... Ezért nem értem a dolgot.
2014. márc. 26. 14:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, és ha valami bajom van, akkor azt meg szoktam beszélni a párommal... Nem rögtön ezekhez a fiúbarátaimhoz szaladok.
2014. márc. 26. 14:22
 5/10 PearlDiver ***** válasza:
100%

A ragaszkodásodat és bizalmadat úgy tudod többek közt kifejezni a kedvesednek, ha a többi sráccal egy fokkal visszafogottabb vagy. A féltékenységet is el lehet túlozni, de azért gondolj bele, mit érezhet, ha azt látja, valakivel jobban érzed magad, mint vele (nem kell, hogy így legyen, elég ha ezt érzi). Nagyon tudja bántani a férfi önérzetet.

Segíthet, ha gyakran kifejezed neki a törődésedet, megdícséred, hálás vagy neki hogy vigyáz rád stb. illetve nem partizol annyira másokkal, de legalább őt is ennyire bevonod.

Engem pl. nem zavar, ha a barátnőm egy bálban mással is táncol, mert tudom hogy velem is nagyon szeret és szintén természetes neki, hogy én is felkérek más lányokat. Mégis egymással élvezzük a legjobban a kölcsönös szeretet, bizalom és felszabadultság miatt.

24F

2014. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na hát ez az, hogy én ezeket mind megadtam neki, de mégsem volt elég... És ez másban is kimutatódott (amit itt már nem szeretnék részletezni). Ráadásul még bulizni se járok! És én ezért nem értem ezt az egész túlzást.

Húgommal ugyanez a helyzet.


Ja, és még a barátnőimre is féltékeny volt.... Sőt, még egy macskára is :'D

2014. márc. 26. 14:46
 7/10 PearlDiver ***** válasza:
Ha ez a helyzet, akkor sajnos valószínűleg ők a túlzottan féltékenyek. Emögött kisebbségi komplexus, önértékelési válság, és hasonló dolgok szoktak állni. Meggondolandó, hogy az ilyen srácok mielőtt barátnőt keresnek, jöjjenek tisztába kissé magukkal.
2014. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Féltékeny rájuk ennyi.
2014. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát, nekem sem kéne ilyen pasi. de egyébként, röhej, mert az egész baráti társaságom furcsállja, hogy nekem vannak fiúhaverjaim. akik egyébként messze vannak, mert külföldön vagyok, ha hazamegyek,néha találkozunk, és beszélek velük, ennyi.

szituáció, pl. régi (15 éve ismerem) haverral elmentem Balatont úszni. barátnője jött, de nem úszni, hanem a túlparton várt minket. erre az összes itteni ismerősöm kiakadt, hogy mi az, hogy én vele úszom, a barátnő meg ott vár? mert szerintük ha a csaj nem úszik ne ússzon ő se, vagy mi? meg amúgy is, mi a fenét csinálhatnánk a vízben? de az egész baromság szerintem, most ha én összejövök valakivel, akkor a régi ismerőseimmel már nem is beszélhetek, találkozhatok, mert van párom? na nehogy már.

2014. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát nekem nem furcsállják a barátaim hogy vannak fiúbarátaim/haverjaim is, csak a volt pasi...


Tényleg egy oltári baromság ez az egész féltékenykedés. A barátság az barátság.

Én se leszek féltékeny az ééepn aktuális pasim lánybarátaira/haverjaira... Amíg nem ad rá okot, hogy féltékeny legyek, miért lennék az? Fölösleges stressz, a semmiért.

2014. márc. 31. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!