Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szép, fiatal lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép, fiatal lánynak könnyebb az élete, mint egy alacsony, vézna, csúnya fiúnak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 18:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
ja értem, a szép csaj meg a csunya srác az két külön faj? :O kemény...
2014. márc. 26. 18:49
 12/18 anonim ***** válasza:

" melyik jut könnyebben pénzhez és szexhez."


Nem mindenki olyan primitív állat, hogy csak ebben tudja "mérni" a dolgokat... ;)

2014. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jé én pont ilyen alacsony, gizda, ronda gyerek vagyok. Szóval igen, mondhatom, hogy bizony rohadt sz.r az életem! A szép lány ismerőseim meg minden héten mással dugnak, én meg egy csókért is vért izzadok... A diákmunkánál meg úgy bántak velem, mint egy senkiházi kis féreggel, annyira lenéztek.
2014. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát érdekes összehasonlítás.

Ha mondjuk azonos munkakört nézzük, akkor szerintem a fiúnak könnyebb az élete. Férfias szakmám van, és kétszer annyi erőmbe telt, hogy érvényesüljek, mint egy férfinak, csak azért mert szép nő vagyok. Egyből mindenki azt társította hozzám, hogy buta vagyok és/vagy könnyen kapható.

2014. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen könnyebb. Aki mást mond az meg hazudik, vagy csak nem tudja elképzelni milyen az ha csúnya az ember és nem kell senkinek.
2014. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

[link]


Elég elolvasni ezt a kis bejegyzést illetve néhány linkelt cikkbe beleolvasni, és ezzel pontot is tehtünk a kérdés végére. (nem csak a szép nőkre vonatkozik, ahnem aáltalában a szép emberekre)

2014. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egy biztos: aki ilyen buta, mint te, az semmihez sem jut...

Ilyen kérdést feltenni, komolyan, és még ragaszkodni is a hülyeségedhez, mikor többen felhívják a figyelmedet arra, hogy értelmetlen az egész!

2014. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb. Akkor fog puncit amikor akar.
2014. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!