Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor volt barátom, bevallotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt barátom, bevallotta, mit érez irántam, de én nem szakítottam miatta a barátommal. Járna még velem?

Figyelt kérdés

Jártam egy hétig egy sráccal, aztán dobott.:( A járás ideje alatt beszéltem msnen egyszer egy sráccal, aki már régóta tetszik, de eddig nem lépett, és pont most lépett, mikor volt barátom.:S Megkérdezte, van-e barátom, én mondtam, hogy van, és erre Ő bevallotta, mit érez irántam - tetszek neki, járna velem, stb. Erre nem tudtam mit mondani, hisz volt barátom, és azt hittem, vele jó lesz, nem tudtam, hogy egy hét múlva ki fog dobni.:( Szóval azt mondtam a srácnak, hogy: ha előbb mondja el az érzéseit pár nappal, akkor minden más... de most van barátom. Azóta még nem beszéltünk, nem volt fenn msnen, élőben meg szinte sosem futunk össze, bár itt lakik pár utcányira. Vajon összejönne velem még ez a srác? Ha van esély, hogy csináljam?

16/L


2009. dec. 17. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor most megint van barátod... ezt ,hogy csinálod?

vagy nem is szereted? akkor miért vagy vele? legyél csak szabad úszó, bulizz, élvezd az életed és lehet nemsokára összefutsz a sráccal. miért foglalod le magad újra, ha más iránt ácsingózol?

2009. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, most nincs barátom.:D Bocs ha ennyire félreérthetően írtam ..:D
2009. dec. 17. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!