Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetem kezdetével ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem kezdetével ti is éreztetek ilyet?

Figyelt kérdés

Ősszel kezdtem el az egyetemet. Eleinte azt hittem, hogy tökre fogom élvezni a rengeteg új embert és a bulikat, mivel pörgős vagyok.


Ez egy darabig így is volt, azonban kicsit beleuntam és egyedül érzem magam, annak ellenére, hogy sok ember vesz körül. Csomószor úgy érzem, hogy a régi barátaimmal szívesebben töltök el időt, mint az egyetemi emberekkel.


Leginkább arra vágynék, hogy a barátok és haverok mellett legyen egy srác, aki mellett biztonságban érzem magam, és kitölti a szabadidőmet. Régebben élveztem, hogy körül vagyok rajongva, de mostanra pofára kellett esnem, ugyanis a legtöbben csak szexre akartak első látásra, én viszont normális kapcsolatra vágyom. Akinek nem szexre kellettem volna, az pedig nekem nem volt az igazi, Külsőre az átlagosnál szebbnek mondanak (én sokszor nem így érzem), nincsenek teljesíthetetlen igényeim (ne legyen ostoba a másik, jöjjünk ki jól, legyen, ami megfogjon benne), viszont mégsem találok senkit, akivel úgy érzem, hogy összejöhetnék.


Más is volt, aki elkezdte az egyetemet és ezt érezte? Mit tehetnék, hogy felhívjam valaki olyannak a figyelmét magamra, aki normális?


19L


2014. márc. 28. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is idén kezdtem és ezt érzem, visszasírom középsulis éveket, ahol legalább volt egy rendes haveri köröm. 20/F
2014. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Micsoda véletlen, én egészen véletlenül pont normális vagyok. :---3
2014. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy akkor írj rám és körül rajongalak szívesen ;)
2014. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemen vagy? Én is most kezdtem, viszont különböző múlt ellenére ugyanaz az érzet van nálam is, mint nálad.

Utáltam a gimit, reméltem majd az egyetem jó lesz. Nem rossz, csak a tömegben magányos az ember.

És kiderült, hogy nem végig buli az egész, sőt, egyen sem voltam még. Néha-néha rendeznek, de nem annyit, mint ahogy azt reklámozzák.


Egyetem óta járok fel ide is, kell a kommunikáció, régi barátokkal is többet akarok találkozni csak nem jön össze.

Mások biztos mondanák "szocializálódj az egyetemen". Nem olyan egyszerű; annyi közös tulajdonságunk van a bentiekkel, mint azzal, akivel egy buszon utazol.

2014. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Solarian ***** válasza:

Na hallod :D

Ősszel BME mérnökinfón kezdtem. Az elején még eljárogattam ide-oda, de gyorsan ráuntam. És hogy miért? Mert a csodás informatika karon csak fiúk vannak, és egy idő után frusztráló az egynemű környezet. Hall az ember olyasmiket, hogy jaj de jó az egyetemen, lessz sok lány, sok buli, sok hülyeség amit legjobb lenne elfelejteni. Aztán mi a vége? Itt ülök péntek este, és gyiken irogatok. Őszintén enm erre számítottam. :|

2014. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

minél idősebb az ember annál nehezebben megy minden...a barátkozás és a párkeresés is. régen nem barátkozás céljából lettem a barátja senkinek, csak beszélgettünk, együtt akartunk lenni, és minden jött magától...és barátok lettünk. 18 év felett már mindenki elzárkózik ettől. naponta 100 ember mellett sétálunk el úgy, hogy esélyt se adunk, hogy megismerjük, pedig lehet a legjobb barátunkat, vagy a szerelmünket találnánk meg.... ez szomorú.


ismerős érzés amúgy, de én szerencsére találtam egy fiút.:)


rossz belegondolni, hogy eltelik három és fél év úgy, hogy csak eljárunk egymás mellett a csoporttársakkal. csak tudnám, miért zárkózik el annyi mindenki az újtól...

2014. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szokták mondani, hogy a barátokat általános és középsuliban szerzed, egyetemen pedig üzlettársaid. Én is inkább a régi barátaimmal vagyok jobban el elsősorban őket keresem ha valami szórakozásra vágyom, az egyetemi csoporttársakkal kicsit erőltetettnek, felszínesnek tűnik az egész. A csapból is folyt, hogy milyen jó lesz meg egyebek. Eleinte jó is volt, de számomra hamar ellaposodott, elvesztette újdonságértékét...

Bár így a második évben kezd kialakulni egy szűkebb baráti köröm.

Te hova jársz? (Ha gondolod írj privátot :) )

2014. márc. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!