Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LePeDő kérdése:

Mit tehetnék, hogy ne így viselkedjen velem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja az egyik osztálytársam nagyon hajtott rám és akkor kicsit engedtem is neki, mert nagyon jó barát volt (semmi több csak néha elmentünk koncertre vagy megettünk valamit, de nem csók meg szex), de utána az a fiú akit mindig is imádtam bevallotta h szeret... Mondtam a másik srácnak, hogy bocsi, de úgy érzem ő az igazi meg megbánnám ha legalább nem próbálnám meg (mert nagyon messze lakik a fiúm) és ő látszólag meg is értette, de másnap újrakezdte a nyomulást és nem akartam még jobban megbántani... Viszont összejöttünk a másik fiúval és ez egy kép és egy bejegyzés formájában a facebook-ra is felkerült... Azóta a fiú levegőnek néz engem és ha köszönök akkor se köszön, ha társaságban vagyok a többieknek név szerint köszön és nekem sose. Nem szeretném ha utálna, hiszen nagyon jó barátok voltunk... Vagy akkor számára én nem voltam jó barát csak csajnak lettem volna jó? Hogyan elegyedhetnék vele újra szóba vagy lehetnék vele megint barátságban? Szerintetek h kezdeményezhetnék?


Bocsi h ilyen hosszú lett, de komplikált a probléma.



2014. márc. 28. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A lényeg az hogy azért voltatok barátok mert neki tetszettél, és azt hitte megkaphat. Így hogy nem kapott meg már nem vagy olyan érdekes a számára.
2014. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Arthur83 válasza:

Én tudom mit érezhet a srác.

1. Eleve fáj neki, hogy nem jöttetek össze, pedig ő szeret.

2. Mivel jó barátok vagytok, azért is neheztel rád, hogy nem tőled személyesen tudta meg, hogy összejöttél a másikkal.

De ez a levegőnek nézés dolog egy kicsit gyerekes tőle. Bele kéne törődnie, hogy vesztett. Ha nem képes elfogadni, hogy boldog vagy a másik sráccal, sz@rd le őt magasról, mert akkor nem is a barátod.


Bocs hogy ilyen hosszú lett, de komplikált a válasz.

2014. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy azért néz levegőnek, hogy ne fájjon neki annyira. Nem a legjobb megoldás, de ha nem tud máshogy túl lépni rajtad akkor hagyd meg neki ezt az utat. Vagy próbáljátok megbeszélni a dolgokat. Nem tudom voltál-e már ilyen helyzetben, de tényleg jobb/könnyebb, ha ilyenkor kicsit (sokkal!) kevesebbet vagytok együtt.
2014. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos osztálytársak vagyunk, szóval a mindennapi találkozás elkerülhetetlen... És még sose voltam hasonló helyzetben, fogalmam sincs mit érezhet, de azt már bánom h nem én mondtam el neki személyesen. Remélem azért hamarosan megenyhül. Én eddig pont azért nem nagyon mente oda hozzá beszélgetni, mert hagyni akartam neki egy kis időt, hogy rendezze le magában.
2014. márc. 28. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy így viselkedik. Valóságos szentnek kéne lennie, hogy mosolyogni, barátkozni tudjon veled ezek után.

Szeret téged, te randiztál vele, ő beleélte magát, majd pofára ejtetted.

Ne akarj vele ezek után jótékonyan barátkozni, az neki nem lesz jó.

Próbál téged elfelejteni, így is nehéz neki, hogy minden nap lát. Ha még kedves vagy vele, meg barátkozol, annál nehezebb lesz neki.

Nem tudod már visszahozni azt a barátságot. Hagyd békén szerintem.

2014. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van... Köszi a tanácsot.
2014. márc. 29. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!