Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy régebben mindig elítéltem azokat, akik képesek voltak valakibe úgy beleszeretni, hogy még soha nem is találkoztak, most viszont úgy érzem, mégis sikerült nekem is?

Figyelt kérdés

Mit tehetnék ez ellen? Teljesen kicsinál ez az érzés...

Kérlek ne írjátok azt, hogy "próbáld meg elfelejteni", mert az valószínűleg nektek sem menne.


2014. márc. 28. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan ember vagy, mint akiket eddig lenéztél.
2014. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Márpedig sok lehetőséged nincs:

1.vagy megismerkedsz vele személyesen

2.vagy elfelejted

2014. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És persze fogalmam sincs, hogy ő egy picit is úgy érez-e mint én, de megkérdezni nincs merszem, mert úgy érzem, elriasztanám őt ezzel a témával...

Találkozni legkorábban nyár közepén tudok vele

2014. márc. 28. 19:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyár közepéig még 100x összeveszhettek. Mióta beszélgettek?
2014. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kérdezd meg :) 26/f
2014. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lassacskán 2 éve, az utóbbi hónapokban volt egy-két hullámvölgy, de amúgy kb. háromnegyed éve folyamatosan beszélünk, ha mindketten fent vagyunk... A legviccesebb, hogy itt a GYK-n írt rám először az a bizonyos, szóval lehet reménykedni, hogy ezt a kérdést nem találja meg. :D
2014. márc. 28. 19:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert, ennyi idő után már ő is biztos kötődik hozzád. Bár ebben soha ne legyél biztos. :)
2014. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos elég borúlátó természetű vagyok, így nem hiszem, hogy ő is kötődne hozzám. :/
2014. márc. 28. 19:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudom amúgy, hogy milyen érzés, és igazad van, teljesen kicsinálja az embert. Azt nem mondom, hogy felejtsd el, mert beletörődni még sokkal rosszabb. Ha találkoztok, akkor meg egyből kiderül, vagy jó lesz, vagy kurwára kiábrándító.
2014. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó szerintem már alapból nem lehet, mert kb. egy országnyi távolság van köztünk... Valószínűleg ezért nem sikerült még találkoznunk.
2014. márc. 28. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!