Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz? Fiúk, ti kellemetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz? Fiúk, ti kellemetlenül éreztétek volna magatokat?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy régebben kavartam egy fiúval, de megegyeztünk, hogy inkább maradjunk haverok, elég jóban vagyunk, a barátom is kedveli, de tegnap együtt sörözgettünk a szobájában, amikor én beleültem a barátom ölébe és egy sokat mutató ujjatlanban voltam, amit a barátom lehúzott egy fél pillanatra és megpuszilta a mellem, de ugye a haverunk látta így a mellemet is, meg én parasztságnak érzem ezt. Kérjek tőle bocsánatot vagy inkább ne hozzam fel ezt a dolgot?
2014. márc. 28. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még érzel valamit a haverod iránt, akivel kavartál. :) Óha, lesznek itt bonyodalmak...
2014. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és mit csináltatok utána? :D
2014. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
miért kérnél bocsánatot nem miattad történt? egyébként meg nem kell annyit inni...
2014. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
inkább ne hozd fel
2014. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem érzek iránta semmit sem.
2014. márc. 28. 21:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagyd az egészet a semmibe. Ha kavartál vele, akkor úgy is látott mesztelenül. Akkor meg mi baj van?
2014. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem látott meztelenül.
2014. márc. 28. 22:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk te kezdted. Beleülsz a fiúd ölébe, mikor vendég van nálatok, az milyen már? Kinek akartad bizonyítani, hogy te micsoda vad csaj vagy? Hát a barátod csak úgy bánt veled, ahogyan te is viselkedtél... az biztos, hogy te sem tiszteled saját magadat, meg a fiúd sem téged. A tegnapi móka után már a havernak is kialakult a véleménye rólad.
2014. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hülyéskedtünk, ezért ültem az ölébe. Bár szerintem nem haragszik, nem viselkedett máshogy meg elég közvetlen társaság vagyunk.
2014. márc. 29. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!