Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy sosem megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy sosem megyek férjhez/szülök gyereket?

Figyelt kérdés
24 éves leszek lassan és pár hete lett vége egy nagyon hosszú kapcsolatomnak. Egyáltalán nem érzem úgy, hogy a közeljövőben új kapcsolatba tudnék kezdeni, azonban nagyon beparáztam, mert bizony ketyeg a biológiai órám. Jó, lehet, hogy sokan kinevetnek, hogy 23 évesen miért kattogok ezen, de mire kiheverem ezt a kapcsolatot, új kapcsolatba kezdek (mi van, ha az sem sikerül) stb stb bizony el fog telni minimum 1-2 év és bizony 2-3 éves ismeretség után sem gyereket vállalni, sem férjhez menni nem fogok. (Nekem a gyerekvállalás alapfeltétele a házasság). Szóval legjobb esetben is 30 körül fogok családot alapítani (ha ugyan fogok), ami nekem már késő. Lassan már itt lenne az ideje, a környezetemben már mindenkit eljegyeztek, stb, stb, én meg kb még ott (sem) vagyok, mint 6 évvel ezelőtt. Szerintetek mit és hogyan csináljak, hogy ne szúrjam el az életemet és kihozzam a legjobbat ebből a helyzetből. (Amúgy szerintem elég fiatalos vagyok, nem vágyom görcsösen gyerekre, házasságra. Ezt inkább a társadalom várja el tőlem. Én még vagy 10 évig csak buliznék, de tudom, hogy akkor kifutnék az időből és elrontanék mindent).

2014. márc. 29. 02:35
 1/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Én szívesen feleségül veszlek 24/F
2014. márc. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet erőltetni. Nézz körül! Manapság, főleg a diplomás nők, szinte mind, 30 felett szülnek. Nem késel le semmiről. Jó, hogy vannak terveid, álmaid, de az életet "megerőszakolni" nem szabad.
2014. márc. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmiről nem maradtál még le. Vannak nők akik 40 felett vállalnak gyereket.

Sőt valamilyen szinten még gyerek mellett is bulizhatsz. Persze a részeges időszaknak és az alkalmi kapcsolatoknak vége.

2014. márc. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

fiatal lány létedre meglepően logikusan és realisztikusan látod a dolgokat, már-már mint egy férfi. a kérdés alapján mindenképpen kiérdemled a nő jelzőt!

szerintem nagyon jól látod a dolgokat, mert nem 1-2 hónap lesz amíg teljes mértékben túllépsz az előző kapcsolatodon és idő kell amíg összetalálkozol egy megfelelő partnerrel és akármilyen komolyak is a szándékaitok a gyerekvállalás elég komoly kérdés ahhoz, hogy 2-3 évet előtte együtt töltsetek mire úgy döntetek, hogy igen!

bulizhatsz akár 10 évig is, de akkor úgy jársz mint sok szépségkirálynő és modell, hogy szépek és kívánatosak ugyan de 35-40 évesen már baromira nehéz párt találni és gyereket vállalni, hiszen ha 40 évesen szülsz akkor 58 éves leszel mire a gyerek felnőtté válik!

a jó logikai következtetés ellenére azt javasolnám, hogy ne agyalj ennyit és erősen válogasd meg, hogy kikkel ismerkedsz! bár ez egy nőtől nyilván lehetetlen kérés...

a nők odavannak az olyanfajta tipikus rosszfiúkért akiktől max véletlen baleset folytán lesz gyerekük aztán meg siránkoznak, hogy jajj miért, miért? és elkezdenek agyalni, hogy kilyukasztják a gumit vagy elfelejtik beszedni a gyógyszert...

2014. márc. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem 25 évesen még kapcsolatom se volt, akkor mit szóljak?


Nem mintha esküvőt szeretnék.

2014. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Soha nem fogod elérni azokat a dolgokat, amiket arra az életkorra megálmodtál magadnak. És nem is kell ezen aggódnod, minden úgy van, ahogy lennie kell. Mi történik ha fiatal anya akartál lenni, de csak 30 körül indul be a karriered, és 35 évesen indul a projekt? Mi van ha még mindig megosztod a szobád valakivel 27 évesen? Mi van ha az egyetemi haverod már milliomos, és te még mindig olcsó műzlin élsz? Mi van ha becsúszott egy baba, mielőtt elkezdted volna élni az álmaidat? A Föld nem fog letérni a tengelyéről, és te nem vagy bukás. A tervek remekek és fontosak, de az életnek néha más ötlete van a dolgokról. Az egyetlen dolog ami miatt aggódnod kell az, hogy boldog, kiegyensúlyozott, és motivált legyél ebben a szent pillanatban. Teljesen mindegy, hogy mikor jutsz el odáig, vagy hogy másik utat választasz-e, minden rendben lesz."
2014. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még nem veszítettél semmit! ~ 6 éved van! (de sok víz lefolyik.. ) Hidd el legkésőbb 35 évesen is +találod az igazit! Nagyon kitolódott ma a gyermek vállalás így is... 61/F
2014. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült megtalálnod az igazit?
2018. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!