Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan valtozhat meg egy no...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valtozhat meg egy no miatt egy pasi ennyire? Vissza lehet "valtoztatni"?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves, rendes srac volt, majd megcsalta a baratnoje, azota o se veszi komolyan a csajokat.

Ha talalna egy rendes, normalis csajt, kepes lenne megint azza valni, mint regen volt?


2014. márc. 29. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
talán... de nem hiszem
2014. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem egy "rendes, normális csaj" kedvéért, de akit szeretnek, azért talán igen.
2014. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerelem miatt, és igen szerintem visszalehet akkor ha elmúlik a szerelem és nagyot csalódik normális a tombolás. Én is ezt tettem. Ettől függetlenül a következő párommal normálisan viselkedtem.

Attól függ mennyire veszi komolyan de még inkább szerepet játszik az, hogy mennyire szeret.


PErsze az is lehet, akkora volt az érvágás, hogy ez így marad.

Hasonló gondolkodásom van amúgy most nekem is. De ha megfog egy lány akkor egész biztos normális leszek azokban a szempontokban is amiben most kevésbé.

23f

2014. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!