Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon érdekel a szomszéd nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon érdekel a szomszéd nő?

Figyelt kérdés
A szomszédom egyben a haverom akivel minden hétvégén focizunk és az van hogy,nagyon tetszik a felesége.Van barátnőm de nem nagyon érdekel viszont a haverom felesége nagyon.tudom hogy,nem szabadna de ha meglátom nemtudom levenni a szemem róla.csak az van hogy van két kislányuk.a múlt héten átmentem hozzá mert tudtam hogy a haver munkában van de ő csak az ajtóig engedett.nincs valami ötletetek hogy esetleg hogyan vehetném rá a szexre.Nagyon megfektetném.pedig tudom hogy ő nem olyan nő aki megakarná csalni a férjét.régebben még jártunk is igaz csak két hétig.akkor én dobtam.kérlek normális válaszokat irjatok
2014. márc. 29. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátság fontosabb, mint egy dugás. Próbáld meg elfelejteni!
2014. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudom de akkor is csak rá tudok gondolni...
2014. márc. 29. 11:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Tehát megvolt a lehetőséged, és te dobtad őt.

Most meg blokkolnád....



Tudod, az van, hogy a csaj helyében úgy ásnálak el a járólapok alá, hogy ne billegjen.

Ha a férje megtudja, hogy mit akarsz, akkor meg is teszi.

Ennyi.

2014. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
valahogy csak rá tudnám venni és titokban tartanánk
2014. márc. 29. 11:40
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Tipikus, igazi, jellemteleneű sza..rházi sz..ar vagy!

Nem érdekel téged senki és semmi, ha a farkadról van szó.


Van egy haverod, aki annyira jó haverod, hogy a feleségét is meg dugnád a háta mögött, vele meg mennél sörözni.

Van a feleség, aki nem érdekelt, amikor független volt, most meg rá vagy gerjedve, mert már van férje, családja. Előző életedben biztos ribizli lehettél, azok csinálják ezt, hogy az a pasi vonzó a számukra, akiknek már van családja, és amibe jól bele tudnak rondítani.

Van 2 kislányuk, akiket te szintén magasról lesz..arsz. Lesz..arod, hogyha összejössz a feleséggel egy-egy dugásra, és az kiderül, akkor ezeknek a gyerekeknek az édesapjuk nélkül kell felnőniük, és komoly lelki sérülést szenvednek.


Summa summárum, száradjon le a faxod, de önző, gerinctelen sunyi féreg! Ez a véleményem rólad! Nincs benned semmi sem, amitől embernek lehetne téged nevezni te sz.a.r.

2014. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
most mit nem lehet azon érteni hogy,szexi és megakarom fektetni.ha dobná a férje akkor átjöhetnének hozzám.énis eltudnám tartani őket.csak erről van szó
2014. márc. 29. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt én értem. Ez a kicsinyes motivációd.

Ami miatt utálatos vagy, hogy a haverodnak erről nem szólsz egy szót sem. Szépen kúrnád a feleségét, gyermekei anyját, közben meg vigyorognál a képébe, amíg ő semmiről sem tud. Kívánok neked én is ilyen haverokat, ha egyszer lesz valaki akit igazán szeretsz (bár ezt kétlem), illetve lesznek gyerekeid. Marha jó érzés lenne neked.


Képzelem a két kislánynak is hogy tetszene az ötlet, ha az édesapjukat lecserélnék egy gerinctelen, sunyi, érzéketlen, önző, gonosz majomra, mint te, és veled kellene élniük. Dehát a kis faxod mindenek felett, mindenki más meg dögöljön meg, ugye? Neked egy golyó kéne már a fejedbe inkább, hogy ne "gondolkozz" annyit.

2014. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális választ vársz? Te saját magad sem vagy normális. Úgy is lehetne mondani hogy ZOKNI vagy.
2014. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát csináld nyugodtan..de hogy utána eltudnád tartani őket ha elhagyná a férje? ezt te álmodtad? Utána te a köztemetőben feküdnél vagy egy életre nyálcsorgatva bénán gurulnál a tolószékeddel össze-vissza és érthetetlen gesztikulációval kérlelnéd az ápolónőd, hogy segítsen már pisálni neked! Ha én lennék a haverod garantáltan ez a jövő várna rád..és nem amiatt mert a feleségem lefeküdt veled - hiszen kettőn áll a vásár az nem csak a te bűnöd - de hogy a gyerekeim jövőjét tönkretetted, a családi életem sárba tiportad emiatt neked drágán meg kellene fizetned! Ja és hogy erősebb vagy..nem a középkorban élünk kis haver..a piszkos munkát majd elvégezné helyettem más..a tolószékes nyomorék élet vagy az élve elásás az erdő szélén pedig az éppen aktuális hangulatomtól függne! Már úgy se lenne mit veszíteni...ja és nézz utána, hogy a gyilkosságok hány %-át követik el megcsalások miatt...egyik ismerősöm pl úgy bukott le, hogy a kislánya mesélte apunak, hogy "béla bácsi" sokat van anyunál mikor te nem vagy itthon.....hogy utána mi történt mindenki fantáziájára bízom :-D
2014. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismered a storyt* a szomszéd nője mindig zöldebb*:D ez jutott eszembe a kérdésedröl.
2014. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!