Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi csalódás után mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalódás után mi a teendő? Többi lent

Figyelt kérdés

Bocsi,talán a fenti kérdés nem igazán takarja azt ami valójában a kérdésem. Szóval mostanában sorra jönnek a pofonok,mert régóta (és tényleg régóta!) nagyon tetszik egy fiú,bele vagyok esve de ő nem képes viszonozni. Ráadásul sanszos hogy mást szeret. A fiú tudom min megy keresztül (nem szerelem terén értem) így megértem ha nehezen fogadja a közeledést meg mindent. Én érzelmes lány vagyok,leginkább sírással adom ki a fájdalmamat, és ezt most is így 'szeretném'. Egyszerűen néha azon kapom magam,hogy sírni tudnék attól,ami éppen van,de nem lehet mert nyilvános helyen vagyok. És amikor egyedül vagyok és sírhatnék,nem megy. Ez így elég rossz mert nem bírok kipréselni magamból egy könnycseppet sem. Nem mintha a sírás olyan jó lenne,hogy erőltetném,nem erről van szó. DE ha úgy érzem sírni tudnék,akkor miért nem vagyok rá képes? Lehet hogy már elengedtem ezt a fiút,csak még mindig bennem van az,hogy muszájból/megszokásból elmosolyodjak ha csak rám néz,ha csak látom és tegyek róla valamilyen jó megjegyzést az egyik barátnőmnek ?! Ennek így semmi értelme,hisz pár napja még bepróbálkoztam nála mondhatni,összebarátkoztam egy jó lány barátjával hogy megtudjam tőle,mi van kettejük között... De azóta újabb dolgokat tudtam meg róla,van amit ő írt le magáról. Én meg tudom érteni,azt hogy min megy keresztül nem írom le,felesleges,a lényeg hogy nem csoda ha szarnak tekinti az életet :/ Eléggé sajnálom. Örülnék,ha eltudnám őt engedni,mert évek óta ő kell nekem,ő meg le se sz.r,de nem hibáztatom,más lányok is mondták már nekem hogy velük se foglalkozik úgy ahogy azt ők szeretnék,mert nehezen szeret meg embereket. De ha elengedném őt,akkor az nem is tudom...valami újnak a kezdetét jelentené,én nem akarok róla lemondani,persze tudom hogy ez lenne a legjobb mert neki sose fogok kelleni valószínűleg,és a viszonzatlan szerelem nem kicsit rossz érzés! Szerintetek?



Tudom,hosszú lett de remélem elolvassátok páran :) Amúgy 15/L vagyok,és légyszi ne azzal gyertek itt nekem,hogy ne papoljak én még 15 évesen a szerelemről,meg hogy találok mást,én tudom jól,de tényleg nagyon tetszik és ha jól tudom ezt nem én válogatom meg.



2014. márc. 29. 18:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Na jó,bocsi de ezt az 'évek óta tetszik' ezt úgy értem,hogy általános iskola talán 6.osztályában tetszett meg ő először. De akkor nagyon kicsi voltam még,és nyilván nem rajta járt állandóan az eszem,meg azon hogy megszerezzem. Egy időre elfelejtettem,mert jártam másokkal is,de pár hónapja ez az érzés újra felelevenedett bennem,és mivel már idősebb vagyok,ezért más ez az érzés mint általánosban :)

Amúgy ő a nyáron lesz 19 éves,nem valami jó arány :/

Na a lényeg,hogy csak pár hete próbálkoztam be nála először,de akkor is fáj,hogy tudom hogy sose lesz az enyém. De egy biztos,nem tudom meddig fogom szeretni őt,de tuti hogy mindig emlékezni fogok rá,mert számomra egyelőre ő felejthetetlen vagy nem tudom máshogy kifejezni...Ha meglátom őt és ha már nem is tetszik tegyük fel,akkor is ha meglátom őt az jut eszembe róla,hogy sose volt és talán sose lesz közömbös nekem.

2014. márc. 29. 18:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen ez így nehéz, de ha nem érdekled muszáj lesz lezárnod. Nem szentelheted az éveid annak akit nem érdekelsz. (Bocsi a nyers fogalmazásért) A lényeg hogy lépj túl rajta, nem lesz könnyű de biztos találsz majd valakit.
2014. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a kérdésem nem egészen erre utalt,de mindegy köszi
2014. márc. 29. 18:36
 4/6 anonim válasza:
Huh. Nem fogtad rövidre. Az tuti hogy sosem lesz kozombos. Ha ki tudod sírni magadból a dolgokat az jó. Néha én is szoktam, de ne áruld el senkinek (20/F) ;) Ha éppen nem megy, nekem egy jó barát szokott segiteni akinek elmesélem azt amitol "sirni tudnék" es akkor megy :) Amugy az hogy nagyon rossz neki.... figyelj! Mindenkinek van egy legnagyobb problémája. Es lehet hogy masnak ez nagyobb es masnak ez piti dolognak tűnik de mindenkinek az a sajatja a legnagyobb (hiaba mondjak azt h nem éhezünk meg nincs háború az országban). De fúú mennyi mindent írtál.
2014. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom,sok lett pedig hidd el,ez majdhogynem a legrövidebb változata ;) Hát szerintem az ő problémája talán az egyik legrosszabb dolog ami bármelyik gyerekkel történhet. (és igen,attól hogy 19,még gyerek valahol de igazából ez felnőttnek is szörnyű)
2014. márc. 29. 18:45
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és még annyit hogy,furcsa ez mert tényleg szeretném ha többet jelentenék neki,de mégsem tudok miatta sírni..nem értem
2014. márc. 29. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!