Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kevesebb eséllyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kevesebb eséllyel indulok, ha nem sminkelem magam?

Figyelt kérdés

Aki szép,az smink nélkül is szép ugye.De azért van különbség,mégis szebb hatást kelt egy szép lány kisminkelve,mint smink nélkül,meg feltűnőbb is stb.

Ti mit gondoltok?


2014. márc. 30. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Fő a természetesség.
2014. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Alkalom és egyénfüggő. Meg a fiúknak is más-más tetszik.
2014. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
egyáltalán nem. A természetes szépség a nyerő
2014. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

Én úgy gondolom, hogy aki egy minimális sminket sem használ, az vagy tényleg baromira szép és tökéletes (kb a nők 0.3%-a) vagy nagyképű, vagy szimplán igénytelen.


A smink nem rossz dolog. Nem leszel más ember tőle, nem lesz más arcod sem. A smink kiemeli a nők szépségét.

Szerintem egy alap smink (alapozó, kis szemzeruca, szempillaspirál, ajkakra valami), mindenkinek kell, mindenkinek előnyös.

Nem sok nő tökéletes. Mindenkinek van valami kis bőrhibája, amit jó eltűntetni. Én személy szerint igénytelennek látom azokat a nőket, akik semmit sem használnak, nincs szép bőrük és képesek így kimenni az utcára.


Nem, nem kell csillivilli színes, 2 kiló sminkkel mászkálni, ne essünk a át a ló túloldalára. De egy kis alapsmink, amit fentebb írtam, mindenkinek előnyös.


A férfiak szeretik hangoztatni ezt az ominózus mondatot ugyebár ("Aki szép,az smink nélkül is szép"), de szerintem nem is gondolnak a dolog mögé. Hangoztatják, hogy a nők legyenek csak természetesek.


Ha természetes lenne mindenki, akkor többet nem borotválkoznánk, mivel így természetes. Biztos guszta nyáron a kilóméteres hónaljszörzet. Van akinek göndör a haja, de nem áll jól neki, ezért vasalja. Na, az sem természetes. Vagy fordítva. Vagy soha nem sminkelnénk magunkat, alkalmakra sem, mivel az nem természetes. Nem egy férfi ismerősöm panaszkodott, hogy a barátnőjükkel nem lehet megjelenni sehol sem, mert nem igényesek magukra, még színházba sem raknak fel egy kis sminket sem.

Hernyószemöldökünk lenne, mivel nem természetes kiszedni.


Egyébként meg hidd el, a férfiak nem veszik észre, ha alapsmink van rajtad. Nekik az nem smink. Náluk a smink a pávatollas szempilláknál, vörös rúzsnál és pandaszemeknél kezdődik.

2014. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

"Én úgy gondolom, hogy aki egy minimális sminket sem használ, az vagy tényleg baromira szép és tökéletes (kb a nők 0.3%-a) vagy nagyképű, vagy szimplán igénytelen."


I don't want to live on this planet anymore!

2014. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem taszít a smink. Nem kéne sminkelős nő akkor, ha az egyik akik közül választhatnék sminkelne, míg a másik nem. A visszafogottságot sokkal jobban értékelem!


23/F

2014. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4-essel egyetértek.


Mindig is bírtam azokat a nőket, akik a nagy "természetességről" áradoznak, közben meg pattanásosak, sápadtak, karikás a szemük... hiszen az ember, nem nézhet ki 0-24 mindig jól, főleg ha 6kor kel!

És ezek a "természetes" emberek ráadásul képmutatóak is, mert persze suliba így mennek, meg a barátjukkal így mutatkoznak, de azért ha egy nagyon nagy alkalom van (diplomaosztó stb), amiről képek készülnek, akkor azért mégis kisminkelik magukat, sőt néha még fizetnek is a sminkelésért... és az milyen, h egyes eseményekre nem kell természetesnek maradni?


Azokat a skacokat meg még jobban bírom, akiknek gőzük sincs, mi a smink és osztják az észt. Van olyan h természetes hatású smink amit észre se veszel, csak azt látod h jobban néz ki az illető.


A kérdésedre válaszolva: igen. Kevesebb eséllyel, hiszen még a szép lányok is sminkelnek, hátrányba kerül aki nem, ráadásul ez egy olyan dolog ami nem is igényel nagy erőbefektetést, mégis hatásos. Azt mondjuk hozzátenném h a mérték, az ízlésesség és a stílus nagyon fontos mert egy elrontott "vakolat" smink az inkább hátrány, mint ahogy az is amikor a csaj nem tanul meg tinikorában sminkelni, és 30 évesen az első céges rendezvényen úgy jelenik meg, mint egy bohóc.


25/F

2014. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És a fiúknál miért nem elvárás,hogy alapozza a bőrét,hogy szebb legyen,vagy használjon korrektort,hogy eltűnjenek a szem alatti karikái?
2014. ápr. 6. 09:13
 9/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, számomra a fiúnál is elvárás, hogy igényes legyen, normálisan, stílusosan öltözzön, ápolja a bőrét és a fogait. Én nem vetem meg azt a férfit sem, aki alapozót használ, ha jól csinálja és nem látszik. De azért valljuk be, a nőknek lett kitalálva a smink. :) Ha egy férfi ápolja, hidratálja a bőrét, foglalkozik magával, rendbe van téve a szakálla, csúnya nem lehet. A felnőtt férfiakra amúgy sem jellemző anynira a pattanás. :)
2014. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Szerintem manapság már a fiúknál is elvárás a nők részéről. Csak egyelőre még pont abban a meghasonlásban van a társadalom, hogy míg egyre nagyobb elvárás, hogy a férfi bőre _tökéletes_ legyen, ehhez egyre több lehetőség is van (férfi kozmetikai termékek), közben meg a sminkelő, alapozót használó férfi b .zis és gáz...

Emiatt mondjuk pont h nehezebb helyzetben vannaka férfiak mint a nők...


Korrektort viszont néha-néha használok mert azt senki nem veszi észre és a nők nagy része nem is tartja "b .zis"nak (legalábbis az értelmesebbek).

Ezenkívül arckrémet használok, és kozmetikushoz is járok.

De nekem elég érzékeny az arcom és a borotválkozás kikésziti.


Amennyire látom, a fiatalabb korosztálynál a fiúk körében már viszonylag átlagos h sminkelnek, és nagyon igényesek a külsejükre, a 14-18 éves korosztálynál. Persze nyilván mindenfélének titulálják őket emiatt, de biztos nem csinálnák ha nem lenne rá meg az igény!

2014. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!