Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kevesebb eséllyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kevesebb eséllyel indulok, ha nem sminkelem magam?

Figyelt kérdés

Aki szép,az smink nélkül is szép ugye.De azért van különbség,mégis szebb hatást kelt egy szép lány kisminkelve,mint smink nélkül,meg feltűnőbb is stb.

Ti mit gondoltok?


2014. márc. 30. 10:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a fiúm (24) szerint mindenféle smink nélkül is szép vagyok, de ha a tükörbe nézek, én nem egészen ezt látom. : D nem nagyképűségből mondom, de én is látom, hogy tényleg szép a szemem, a szám, de ugyanakkor nagy a homlokom (erre jó a frufru hehe), nyomi a szemöldököm, a szempilláim nem elég feketék, hatalmas sötét karikák vannak a szemem alatt (akármennyit is alszok), itt-ott egy két piros folt is van az arcomon, néha pattanások is... szóval látom, hogy azért van mit javítani. erre egy kis bb krém, szempillaspirál, korrektor, szemöldökszínező, pirosító rögtön megoldást nyújt, és ha nem viszek fel belőle túl sokat, akkor teljesen természetesnek hat, nem kelt agyonsminkelt hatást, csak az látszik, hogy sokkal szebb az összkép. volt, hogy egy ilyen kis javítgatás után a barátom megkérdezte, hogy van-e rajtam smink, mert nyilván ő ismeri az igazi arcomat, de olyan kis natúr volt az egész hogy nem tudta eldönteni. : D szóval egy kis lájtos sminkelés szerintem "kell" a mindennapokban, suliba, munkába, hogy ne úgy nézzen ki az ember mint egy hulla. mondjuk láttam már olyan smink nélkül is gyönyörű lányokat, hogy hú, csak ámultam, de ez szerintem igen ritka. partiba mehet több is, szemhéjpúder, tus, rúzs, de csak ízlésesen. a nagyon füstös szemeket nem szeretem, elég könnyen ribis tud lenni. a szemhéjtust és a rúzst viszont imádom, a barátom is megőrül értem, ha így vagyok kisminkelve. asszem ez áll a legjobban az erős sminkek közül.

szóval egy kis tunning nem árthat, ez még a fiúknak sem nagyon tűnik fel. sok fiúnak azt jelenti a smink, amikor a csajok nagyszabású kék-zöld-lila-fekete szemsminkben pompáznak egy kiló alapozóval megspékelve.

2014. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!