Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kellene valtoznom?

Figyelt kérdés

az a problema, hogy az egyik gyerek azt mondta, hogy meg jok es minek legyen 15 nadragom amikor ugyis csak vagy 4-5 ot hordanek

es a gyerek szerint ezert nincsenek baratnoim (pedig mar volt kb 4 es eddig is ugyan igy oltozkodtem , meg ugyan igy viselkedtem...szoval nem ertem a gyereket


2014. márc. 31. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A probléma az intelligenciáddal van, nem a nadrágjaiddal.
2014. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Semmi baj veled, nekem pl van 30 felsőm és hordok ugy 10, akkor mi van? :)
2014. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az a problema, hogy az egyik gyerek azt mondta, hogy rosszul oltozkodom, mert mindig ugyan azt a ruhat viselem (van 7 nadragom, de abbol csak 4et hordok, mert kenyelmesek es van kb 30 polom, de abbol csak 13at hordok, mert a tobbi mar kicsit kicsi, nem kenyelmes stb.)

vehetnek uj ruhakat, meg olyan homaran oltozkodhetne mint minden atlagos tinedzser, de en inkabb focicipot, futocipot, edzeshez kiegeszitoket veszek, hangfalat, vagy ilyesmi, mivel azok a ruhak meg jok es minek legyen 15 nadragom amikor ugyis csak vagy 4-5 ot hordanek

es a gyerek szerint ezert nincsenek baratnoim (pedig mar volt kb 4 es eddig is ugyan igy oltozkodtem , meg ugyan igy viselkedtem...szoval nem ertem a gyereket

szerintetek meg kene valtoznom, vagy maradjak ilyen, mivel onmagamert szeret aki szeret?

2014. márc. 31. 14:30
 4/7 A kérdező kommentje:
1# nem fejeztem be a leirast se szoval dugulhatsz
2014. márc. 31. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Primitív vagy, buta, nem tudsz fogalmazni, nincs normális értékrended. Majd találsz magadnak olyan lányt, aki ugyanígy megszámolgatja, hány ruhája van, meg hányat hord belőle, és ugyanúgy lehülyézi azt, akinek kicsivel több agya van nálatok.
2014. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A ruha teszi az embert. Te vagy a ruháért. Nem fordítva. Nem azért gyártanak ruhát, hogy eltakarhasd a segged és ne fagyjon be a lyukad télen. Ruhát azt gyártanak, csak úgy, és azért születik az ember, hogy belekerüljön. Semmi más értelme és célja nincs az embernek, egyedfejlődésének, hanem csak ez az egy. Kerülj bele ruhákba!
2014. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ugylatszik ti is ilyen ruhabuzoganyok vagytok...ajajajaj
2014. márc. 31. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!