Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben kéne változnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben kéne változnom?

Figyelt kérdés
158cm,44 kg vagyok,barna félhosszú haj,nem vagyok ápolatlan,az arcom is rendben.Humorom is akad,sőt szeretek is poénkodni.Ha kell lelki szemetes láda vagyok,nagyon sokszor ki állok mások mellet.De még sem tudnak a pasik rám nőként nézni.Ez már annyira idegesítő,hogy az hihetetlen.Mindig megkapom,hogy aranyos vagyok,és ennyi..Pedig nagyon sok fiú haverom van.
2014. jan. 16. 00:37
1 2
 1/12 pixie.cute ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2014. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok.
2014. jan. 16. 00:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát számomra a tökéletes lennél de hát ez magán vélemény. Lehet kisugárzás meg viselkedésben a bökkenő
2014. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a viselkedésedben van valami, amitől nem repülnek rád.
2014. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 pixie.cute ***** válasza:
100%
Ha feléd nem nyitnak, akkor ne félj te kezdeményezni, én ezt mondom neked. :)
2014. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy tipp, lehet túl sok fiú haverod van? (nem poénból szántam)

Engem frusztrálna és ha gondolod fel is hozok egy tegnap előtti esetet, bár én nőnek tartom a páromat így is...

2014. jan. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet túlzásba esel haverkodás terén. Látniuk kell azt, hogy nőies is tudsz lenni, olykor, ha meg tudsz oldani valamit, akkor is kérd a segítségüket. Ne egy havert lássanak Benned, hanem a NŐt.
2014. jan. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
bizony, a nőt kihangsúlyozni nem rossz ötlet
2014. jan. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen havercsaj típusú csajok. Ne viselkedj velük pasiként, és akkor lehet, hogy fognak rád nőként tekinteni.

Van olyan ismerősöm, aki hasonló problémával küzd. Kicsit hangoskodó, beszélgetős, fiúsan beszélget a férfiakkal. Nincs semmi baj a külsejével, aranyos, helyes, csak olyan harsány, fiús, néha közönséges is kicsit. Öltözködése sem az a tipikus lányos. Havernak jó, de senki nem mondja rá azt, hogy ejj, micsoda NŐ. Valahogy túl közvetlen meg laza. Semmi titokzatosság. A kapcsolatai (ha összejön) sem szoktak sokáig tartani, a fickók hamar elmenekülnek. Ja, időnként még a szexuális életéről is mesél részletesen. ... Nem kéne.:D

2014. jan. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Talán csak annyi,hogy túl visszahúzódó vagyok,és nem merek úgy nyitni senki felé.Aki felé meg mernék,annak meg tuti csak "haver" vagyok.Nem vagyok egy fiús alkat,szóval a nőiességemmel alapjáraton nincs baj.
2014. jan. 16. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!