Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nem járunk, de ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem járunk, de ez már megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Még csak alakul a kapcsolatunk, nem tudom, hogy egyáltalán valaha egy pár leszünk-e, vagy csak szivat... bizonytalan vagyok és nem tudom, hogy velem akar-e igazán lenni.

Ha külön buliztunk és bár nem szoktam, de sikerült sajnos sokat innom és smároltam valaki mással. Semmi érzelem nem volt benne, csak a pia miatt tettem. Viszont nekem az a pasi a fontos, akivel alakulnánk.

Annyira nem bántam meg a mással való smárolást, mert tényleg nem volt benne semmi érzelem és bár nagyon akarom a másik pasit, akkor is bizonytalanságban tart és szenvedek. :(


Most akkor "megcsaltam" vagy valami nagyon szörnyű dolgot követtem el azzal, hogy smároltam valakivel?

Többször nyílván nem szeretném elkövetni, de most akkor teljesen el vagyok ítélve?


(Na jó, a kérdést azért is tettem fel, mert egy kicsit mégiscsak előjött a bűntudatom. :-/ )



2014. ápr. 2. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás. De ha ismernélek " Semmi érzelem nem volt benne, csak a pia miatt tettem." miatt mehetnél a pic-ába! Legközelebb ha valaki fizet neked egy stampot akk szétteszed a lábad neki?
2014. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát magad is leírtad hogy tudatodnál voltál és úgy csináltad... Szóval inkább hagyd szegény fiút mert te még mész félre, legalább őt ne vezesd magaddal... Érdekes nálam ilyen még nem fordult elő. A vágy természetesen megvan mindenkiben de azt a pároddal közösen csináljátok. Szex csak játék
2014. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt irtad, h nem vagytok egyutt, es huseget sem fogadtatok igy, nem megcsalas...az is benne van, h ossze se fogtok jonni.
2014. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Még csak alakul a kapcsolatunk, nem tudom, hogy egyáltalán valaha egy pár leszünk-e, vagy csak szivat... bizonytalan vagyok és nem tudom, hogy velem akar-e igazán lenni."


Ez pontosan mit jelent? Haverkodtok, beszélgettek, vagy volt több is?


"Ha külön buliztunk és bár nem szoktam, de sikerült sajnos sokat innom és smároltam valaki mással. Semmi érzelem nem volt benne, csak a pia miatt tettem."


Ha párkapcsolatban lennél, 100%, hogy nem tennél ilyesmit? Sajnos ez csak később rosszabb lesz, tapasztalataim szerint.

2014. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem vagytok együtt, ez nem megcsalás. olyan ez kb, mint amikor valaki társkeresőn egyszerre írogat több embernek is, egyszerre jár randizni, és végül az egyikből lesz is valami. attól még nem csalta meg őt azzal, hogy az elején másoknak is írt és randizott velük.
2014. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi érzelem nem volt benne, csak a pia miatt tettem.


igen és ezt majd akkor is megteszed ha jártok, és épp be vagy ba..va....

2014. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
Megcsaltad igen.
2014. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is megcsalásnak számít.
2014. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!