Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, amikor a párotok borostás?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar, mert nagyon szúr olyankor az arca és rossz olyankor csókolózni, meg hozzábújni. 2-3 naponta borotválkozik, de nagyon erős az arcszőrzete és engem kifejezetten irritál. Ráadásul nem is áll jól neki, mert olyan elhanyagoltnak, ápolatlannak tűnik, ha pár napig nem borotválkozik meg. Van akinek nagyon jól áll a borosta de naki nem. Olyankor olyan csúnyának látom. Ti is szoktatok így lenni ezzel? Velem van gond, hogy nem tudom megszokni és hogy ez ennyire zavar? Ti hogyan toleráljátok ezt?
2014. ápr. 3. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem, én direkt kérem h NE borotválkozzon!
2014. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most őszintén, mit vársz, kérdező? Hogy napi kétszer borotválkozzon, hogy mindig sima legyen neked? Ez az élet rendje, hozzá kell szokni. Nyilván te is folyamatosan csupasz vagy az egész testeden mindenhol, soha nem kezd el visszanőni a szőr... :)
2014. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is mindig azt kérem, hogy ne borotválkozzon. Szeretem ha borostás a párom.


19/L

2014. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kérni a bnőm h borotválja :D épp 3 hete nem borotválkoztam kész ősember vok :D
2014. ápr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én, ha valakit szeretek, és tudtomra adja, hogy nem szereti ha borostás vagyok, a minimum, hogy naponta megborotválkozom. Tiszteljük egymást, ne csak szeressük!!
2014. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Párom is naponta borotválkozik, mivel ő sem találja bulinak, hogy összekaristol a borostájával. Szóval a kérdésedre konkrét választ adva: de igen, zavar. Még így is, mert ha reggel borotválkozik, estére már bőven szúr és karcol, elég erős arcszőrzete van. Nekem meg érzékeny a bőröm. Hiába próbálnám megszokni és nem szólni, kisebesedek (volt már rá példa).
2014. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én imádom. Igazán férfias tud lenni a borosta :)
2014. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a borostát én is pont nem szeretem, de csak azért mert szúrja a szám... A szakáll viszont az már jó, az nem szúr :)
2014. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont akkor fura a párom, amikor megborotválkozik. Össze költözés után kapott egy vízálló extra pöpec kis méretű hajnyírót, és azzal szokta nullásra letolni az arc szörzetét.(így is borostás marad) imádom. Annyira pasis és szexi, hogy anélkül el sem tudom képzelni. Amúgy sem szeretem ha egy pasi tiszta csupasz, olyan babás akkor.. egy igazi nő pedig igazi férfire vágyik. És te hogy viselnéd ha azt mondaná a párod hogy kicsit szőrös a lábad, már nem is tetszel neki??
2014. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én is jobban szeretem, ha borostás :)
2014. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!