Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, amikor a párotok borostás?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar, mert nagyon szúr olyankor az arca és rossz olyankor csókolózni, meg hozzábújni. 2-3 naponta borotválkozik, de nagyon erős az arcszőrzete és engem kifejezetten irritál. Ráadásul nem is áll jól neki, mert olyan elhanyagoltnak, ápolatlannak tűnik, ha pár napig nem borotválkozik meg. Van akinek nagyon jól áll a borosta de naki nem. Olyankor olyan csúnyának látom. Ti is szoktatok így lenni ezzel? Velem van gond, hogy nem tudom megszokni és hogy ez ennyire zavar? Ti hogyan toleráljátok ezt?
2014. ápr. 3. 10:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
engem zavar, mert én azt szeretem ha szakállas. az már kellően hosszú ezért nem szúr. meg őszintén szólva ha pasi lennék én se akarnék naponta a borotválkozással bíbelődni.
2014. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Barátnőmet mindig zavarja, ha szőrös vagyok.

Mondjuk, ha vele vagyok mindig odafigyelek erre, de van hogy elfelejtem és pl. 1 nap kimarad. Ekkor szóvá szokta tenni, h szúrom :P

Csak az a baj, h ha minden nap letolom akkor úgy meg fog erősödni, h reggel leszedem délutánra / estére már kinő annyira, h szúrjon...

2014. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
én borosta nélkül el se tudnám képzelni. iszonyú szexi és férfias, szóval nem , egyáltalán nem zavar.
2014. ápr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!