Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám neki bizonyitani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám neki bizonyitani?

Figyelt kérdés

szerelmes vagyok 1 fiuba,de ő azt mondta,ha vele akarok lenni bozonyitsam be neki,hogy szeretem.

mit csináljak? vagy hogyan?

16L



2014. ápr. 3. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ennyit nem érne, ha viszonozva lenne a dolog, vagy bármi féle tetszést nyilvánítana akkor nem kérne ilyenre.
2014. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ingyen szopást akar küldd a picsba :D
2014. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tippelhetek? A bizonyítás az lenne, hogy lefekszel vele?

Vagy van bármi oka rá, hogy ne bízzon benned, ha azt mondod neki, szereted? Mert ez is lényeges kérdés.

2014. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyire ne legyél szerelmes egy olyanba aki sza-ik rád, csak jol megszivatni akar! MERT EZ AZ!!!!!
2014. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt kihagytam,hogy néha szoktunk találkozgatni,és még nem próbálkozott olyannal,hogy esetleg megfektessen .csak csókolózunk meg ilyesmi.
2014. ápr. 3. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Írni akartam, hogy szexet felfogja hozni és aztán olvasom az utó kommented. Bizony csak kihasznál!!! Átlátszó és nem hiszem el, hogy ezt a lányok be is veszik. Bizonyits? Megfektett aztán dob. Bizonyitson ő! Ő mit bizonyít? Hogy megtud fektetni? Oh my God!
2014. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!