Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen az élet?

Figyelt kérdés
:D ahogy nézegettem a kérdéseket bennem is megfogalmazódott egy... magáról az életről, az élet kemény nem olyan mint egy film, mindenért meg kell küzdenünk és igyekeznünk kell és próbálni és próbálni.. nekem is vannak problémáim mint mindenki másnak, hasonlítok a barátok köztös Balázsra sokszor össze is kevernek vele, egyesek szerint jóképű vagyok mások szerint nem van aki szerint pedig átlagos... 6-7 éve nincs barátnőm és nem tudom az okát, hogy miért, biztos mert gyáva vagyok, de szerintem ahhoz kell bátorság, hogy minden nap azzal a tudattal vágj bele az életbe, hogy tudod magányos vagy, azzal a tudattal, hogy azt érzed nem vagy férfi mert nem igazán közelednek hozzád a nők és én mégis igyekszem igyekszem minden erőmet bevetni azért, hogy előrébb jussak az életben még ha ezeket a lépéseket egyedül is kell megtennem, sokszor voltam mélyponton persze még csak 23 éves vagyok, de depressziós voltam, most már jobb... idén kezdem a fő iskolát, van célom van valamiért küzdeni az életben... rendszeresen edzem, így mindenkinek aki azt gondolja, hogy nicnsen már értelme az életnek, mert nem találja az igazit üzenem, hogy szarni bele, majd jön... igen fáj, igen, rossz a magány, de csak egyszer kell valakinek belépnie azon a bizonyos ajtón, csak egyszer és hidd el becsülni fogod, mert nem jött könnyen, várnod kellett és próbálkoznod :), köszönöm hogy végig hallgattatok, jólesett kiírni amit érzek :)
2014. ápr. 4. 20:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
vissza olvasva rohadt nyálas :DDDD
2014. ápr. 4. 20:41
 2/11 A kérdező kommentje:
bocsesz
2014. ápr. 4. 20:42
 3/11 Költőnő? ***** válasza:
:D:D:D
2014. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nyamm.

Nem értem: vársz vagy próbálkozol...?


30/n

2014. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
próbálkozni kéne, nyilván nekem kell kezdeményeznem, de a férfi olyan, hogy szívesebben megy oda hogy ha látja hogy bejön a lánynak vagy valami csekély érdeklődést mutat :D
2014. ápr. 4. 20:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett :)
2014. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem nyálas

őszinte

2014. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

nem volt nyálas !

soha ne tagadd az érzéseidet !

18/F

2014. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem tudom szerintem a magány csekély gond.Inkább az unatkozó ember betegsége.
2014. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled,és hasonló a helyzetem is,szinte ugyanilyen.Egyetlen egy fontos kérdés merült fel bennem:

Honnan veszed,hogy jön az az igazi?Mi garantálja azt,hogy valóban eljön,vagy találkozol vele?És miért kéne ebben bízni,mikor idáig sem jött el?Míg másoknak több kapcsolatuk volt,tapasztalatuk,élményeik a párjukkal.Ja és nem véletlenül teljesít jobban csoporttársam az egyetemen mint én.Feleannyit se tanul,mint én,mégis jobban teljesít.Mert ő nem bánatoskodik,neki nem kell a frusztrációt éreznie,neki nem kell mindennap végignéznie a párokat az utcán,nem kell sóvárognia a lányok után,támogatja és biztatja őt hátulról a barátnője,nincs szeretethiánya,van akihez hozzábújhat.

Tehát itt a lényeg,barátnője van...

2014. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!