Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csendesebb, visszafogottab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendesebb, visszafogottabb lányt miért nem szeretnek a pasik?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, de eddig mégis elhagytak a pasik, de sosem magyarázták meg miért. Csak bennem van a hiba. Nincs gond a külsőmmel, ápolt vagyok. Akivel ismerkedem, mindig beszélgetek vele, kedves vagyok hozzá. Bezzeg sok nálam rosszabb természetű lányt meg hogy szeretnek. L/19
2014. ápr. 5. 15:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én kerülöm a csendesebb, visszafogottabb lányokat mert nem akarom ápolni a lelki világukat amúgyis az ilyen lányoknak pszichés önérzeti problémájuk van egy pszichológusra van szükségük.
2014. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem uncsi vagy.


#1-nek: Mi az a D?

2014. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Sztem az egyes válaszíró F-et akart írni csak telefonnal van fent és emiatt írt D- betűt persze ez csak egy tipp. :D0
2014. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

'Én kerülöm a csendesebb, visszafogottabb lányokat mert nem akarom ápolni a lelki világukat amúgyis az ilyen lányoknak pszichés önérzeti problémájuk van egy pszichológusra van szükségük.'


A lelki sérült, és zárkózott ember, más mint a csendes, introvertált ember.

Általában idő kell míg kinyílnak, és ennyi a történet, ez átlagban másfél hónap.

Gyerekekkel foglalkozom, ott is ugyanúgy meg lehet ezt figyelni, hogy az egyiknek be nem áll a szája, a másik meg sem szólal. Más a személyiség típusa. Ezt a csak a sztereotípiák elkerülése véget.


Nem a pasiknak kell szeretnie kedvesem, hanem egy fiúnak. Az összesnek ne akarja szimpatikus lenni, mert az nem fog menni.

Más valószínűleg a probléma, mint az, hogy csendes vagy.

2014. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14 Az egyik nem zárja ki a másikat én kerülöm az ilyen lányokat, akik nem tudnak kiállni önmagunkért és buborék világban élnek volt már ebben részem nem akarnám újra kezdeni egy másikkal.
2014. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%

Sosem értettem, hogy abból, ha valaki visszafogottabb, csendesebb miért következik az, hogy unalmas is. Én például elsőre távolságtartó, visszafogott vagyok, de ha valaki jobban megismer egyeltalán nem így vélekedik rólam. Azt gondolom, hogy sokkal unalmasabbak azok, akik ugyan nyitottak, mindenkivel azonnal szóba tudnak elegyedni, viszont fennhangon csak a hétvégi bulikról tudnak beszélni és arról hogyan rúgtak be, valamint a pasikról. Az élet nem kizárólag erről szól, nekem van érdeklődési köröm, el tudom magamat foglalni, bár nem szoktam bulikba járni, de ettől még nem gondolom, hogy kevésbé lennék értékesebb, mint mások. Azokat az embereket kedvelem egyébként a környezetemben is, akik veszik a fáradtságot arra, hogy megismerjenek, akik nem, azokkal én sem foglalkozom semennyire.

Bocsánat, hogy eltértem a kérdéstől, de ez kikívánkozott belőlem. Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem azért, mert minket nehezebb megkapni, többet kell küzdeni értünk és a visszafogottságból adódóan kevésbé vagyunk feltűnőek, mint azok pl. akik mindenüket kirakják a kirakatba.

2014. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, elmondaná valaki mégis miért kellett lepontozni?
2014. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne miért kellet lepontozni a véleményem.

Nem adtál magadról semmi információt,ha pedig találgatunk az nem tetszik.


Ezen a fórumon agyondicsérik az ilyen embereket d azért nem lesz valaki értékes mert csendes..

2014. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
még annyi minden lehet, nem csak a kinézet meg a csendesség.
2014. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!