Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy fiú aki szerintem nagyon aranyos (nekem nagyon bejön). Olyanokat csinál hogy oda jön és megcsikiz mert tudja hogy csikis vagyok meg szokott nézni engemeg egyszer buliban megköszönte hogy velem táncolhatott. Szerintetek bejövök neki? mert egyszer a barátnőm megkérdezte négyszemközt hogy bejök e neki erre azt modta hogy miért jönnék be neki? nem tudom mi van! Valaki segítseeeeen!
2014. ápr. 5. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Bujocskázni nem szoktatok ?
2014. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egek, micsoda megtiszteltetés, hogy VELED táncolhatott valaki. Mindjárt lefosom a bokám :D

Szerintem ebből dugás lesz.

2014. ápr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szeritem vigyázz.. mert ha még egyszer táncoltok lehetsz terhes leszel... a puszit már meg sem merem említeni... a csikizéssel pedig könnyen terjedhet az aids ... a korotok a 12 körül leledzik ... igazam van?
2014. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!