Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi a baj? Mi történt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a baj? Mi történt, és mi ez?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel kb. 1,5 hónapja ismerkedünk neten. Még nem találkoztunk, most pár hónapig külföldön dolgozik, de húsvétra jön haza, akkor fogunk (elvileg). Azt tudni kell, hogy nem az a romantikus fajta, inkább a csipkelődő udvarlást választja, néha, 2-3 naponta rájön negyed órára a romantika, akkor tényleg igazán édes, és nagyon szép dolgokat mond, de ennyi. Mondjuk nem is igénylem, nem várom el 0-24, szóval ezzel nincs gond, csipkelődünk, szemtelenül flörtölünk. Most pár napja viszont történt egy kis gubanc, nem is igazán értem. Azzal kezdődött, hogy egyik este unokatestvéremnél aludtam, ezt mondtam is neki, mire felhozakodott, hogy igazán bemutathatnám az unokanővéremnek, ha jó csaj, és osztozkodhatnék vele rajta. Természetesen nem komolyan gondolta, válaszoltam is neki, hogy nem osztozkodunk, válasszon. Ezen a témán pár napig elcsipkelődtünk, majd nem is tudom, hogy jutottunk el oda, de írta, hogy őt ne korlátozza senki, ő sem szokott mást. Ez furcsa volt, komolynak tűnt. Mindegy, nem akartam vitát, annyiban hagytam. Oké, utána azt mondogatta, hogy az én munkám nem is igazi munka, csak szórakozás (színházban dolgozom, elég kemény meló). Ezt is poénosra vette, úgy jött le, hogy nem gondolja komolyan, de azért részleteztem neki, hogy mennyi erőfeszítéssel jár a dolog, kemény, koncentrációt és kitartást igénylő munka, de ő továbbra is húzta az agyam. Mindegy, ezt sem vettem magamra, annyira ismerem már, hogy nem őszintén komolyan mondta. Pár napja kérdezte, hogy épp mit csinálok, mire írtam, hogy délután 4kor keltem, és valószínűleg egész nap pihenni fogok (előző nap délelőtt 10től éjfélig suliban és színházban voltam, ő ezt nem tudta). Erre írta, hogy ez tök jellemző, én állandóan lusta vagyok, nem csinálok semmit, és ha vele laknék, ő ezt két hétig tűrné, utána megreptetne. Nem tudtam eldönteni, ez most mennyire komoly, de rosszul esett, így írtam neki, hogy 1, általában akkor írok neki, ha szabadidőm van, amit pihenéssel szeretek tölteni, mert nagyon rámfér, 2, előző nap 14 órát húztam le, igazán megérdemlem. Nem szeretem, ha a munkám, a tanulmányaim, az álmaim szólják le, akármennyire is nem gondolta komolyan (ezt nem tudom). Valószínűleg nem vett komolyan, jött a vicces dumával, hogy nem leszünk így jóban, meg szakítás lesz a vége ( netbarátnak/netbarátnőnek hívtuk egymást poénból), erre én írtam szintén viccből, hogy ne máár, ne szakítsunk. Erre azt írta, hogy ez a szomorú valóság, és ne színészkedjek, hogy sajnálom a helyzetet. Erre írtam, hogy ne gonoszkodjon, ő azt válaszolta, ez nem az. Megkérdeztem vigyorgós fejjel, hogy akkor mi, amire azt írta komolyan, hogy semmi. Nem tudtam, mire véljem a dolgot, így egy semleges okét írtam. Ez tegnap volt, látta, nem válaszolt semmit, azóta pedig nem keresett, pedig most is fent van. Az utóbbi egy hétben pedig nem is mutatta a romantikus oldalát. Még beszéltük kb. szerdán, hogy olyan, mint egy nagy gyerek, nem képes egyedül ellátni magát, szóval majd hozzáköltözöm, és gonját viselem, természetesen ezt sem kell komolyan venni. Erre írtam, hogy erre max. egy év múlva kerülhet sor, mire ő szintén viccesen írta, hogy "Gondolod, megvárlak? :D" Nem tudom, mennyire gondolta komolyan, előtte egy héttel még "én voltam a tökéletes barátnő, és ideális körülmények között, ha egy országban laknánk jelenleg, már rég egy pár lennénk", de rosszul esett. Lehet még minden a régiben? Köszönöm!
2014. ápr. 8. 01:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, azért furcsállom, hogy tegnap délután óta nem kommunikál velem, mert előtte minden egyes nap beszéltünk pár órát, még akkor is mindig írt, amikor ő fent volt, de én nem.
2014. ápr. 8. 02:02
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Miert fecserled az idodet valakire, aki direktbe bunkozik veled? Csak mert neten keresztul ismeretlenul elkezdtel kotodni? Hajtsd el a ..csaba. Joforman nincs egy kedves szava sem. Barom.
2014. ápr. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Fish1 ***** válasza:
Ez a pasi elég komolytalannak tűnik nekem. Aki komolyan akarja a másikat, az nem így viselkedik és szerintem nem szól be ilyeneket még poénból sem. Ezek elég kétélű dolgok, ami simán rosszul sülhet el.
2014. ápr. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. ápr. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De, sajnos kötődöm hozzá :( Nyilván nem úgy, mintha élőben találkozgatnánk, de valamennyire igen. Főleg, mikor tényleg aranyos és szép dolgokat mond. Oké, nem hiszem el őket feltétel nélkül, nyilván vannak fenntartásaim vele szemben, hiszen nem ismerem még, de akkor is. Egyébként ő alapból ilyen elmondása szerint, ritkán mutatja ki az érzelmeit, ritkán romantikus, 32 éves létére a leghosszabb kapcsolata 2,5 év volt, 3 éve nem votl senkije, a volt barátnőit a volt csajaiként emlegeti, szóval úgy gondolom, ez a komolytanaság, bunkózás, csipkelődés ő maga, és minden más lánnyal ilyen/ilyen volt a múltban. Hiszen tényleg ott a kedves, romantikus énje is, ami ritkán jön elő. Meg megbeszéltük tényleg, hogy találkozunk most áprilisban, hoz nekem ajándékokat is, meg minden. Jajj, nem tudom... :( Adjatok valami tanácsot, tippet, véleményt :(
2014. ápr. 8. 02:19
 6/21 A kérdező kommentje:
Én 25, ő 32
2014. ápr. 8. 02:19
 7/21 anonim ***** válasza:

Na, ha 32 és volt már 2,5 éves kapcsolata, akkor nem zavarában csinálja! Akkor bizony ez bántalmazás és élvezi!

Ld. Patricia Evans Szavakkal verve c. könyvét.

Most pedig taktikázik, azért hallgat, mert passziív-agresszív, manipulál, hogy mikor tepersz érte. Hívd fel a terapeutámat és kérj tőle egy ütős búcsúmondatot, amivel Te kerülsz felül!:) Ez kb. annyi szerintem, hogy megírod neki, "nézd, X napja nem jelentkezel, ezt úgy veszem, hogy szakítottunk, részemről rendben van, szia".

Fontos, hogy a kommunikációban vedd könnyedén.

2014. ápr. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Fish1 ***** válasza:
Ja, a manipuláció is benne van. Az élete vmelyik területén sikertelen és szerintem kompenzálni igyekszik azzal, hogy beszólogat, húzza az agyadat, és ő van nyeregben. És véleményem szerint ez egy kapcsolatban még durvábban megmutatkozna nála és simán kapcarongynak használna.
2014. ápr. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Fish1 ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy van egy olyan érzésem, ha haza is jön, valamilyen okból le fogja mondani a találkozót. A netes ismerkedés meg csak egy dolog, a személyes kontaktus és benyomások számítanak, az is lehet, ha mégis találkoznátok, akkor egy csalódás lenne. Vannak emberek, akik a neten nem olyannak mutatják magukat, amilyenek valójában. Valamint a netes ismerkedésnél benne van a pakliban (főleg a szeretetéhes embereknél), hogy a felek olyan tulajdonságokkal ruházzák fel a másikat, amivel nem rendelkezik, ezáltal egy illuzióba lesznek szerelmesek, nem a másik emberbe.
2014. ápr. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát, rossz ezt látni. Pedig akkor nyilván igazatok van. Én úgy gondoltam, ő ilyen, ő ez, és mindenkivel minden helyzetben így viselkedik, azért nem volt furcsa, sőt, mint mondtam, én is belementem a játékba, húztam az agyát, csipkelődtem, finoman beszólogattam, mert tetszett, hogy ilyen. Mondjuk mikor úgy éreztem az írásából, kezdi komolyan venni, leálltam, próbáltam elkerülni a vitát, témát váltottam, akármi. Nem értem az egészet, hogy miért :(
2014. ápr. 8. 02:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!