Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi a baj? Mi történt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a baj? Mi történt, és mi ez?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel kb. 1,5 hónapja ismerkedünk neten. Még nem találkoztunk, most pár hónapig külföldön dolgozik, de húsvétra jön haza, akkor fogunk (elvileg). Azt tudni kell, hogy nem az a romantikus fajta, inkább a csipkelődő udvarlást választja, néha, 2-3 naponta rájön negyed órára a romantika, akkor tényleg igazán édes, és nagyon szép dolgokat mond, de ennyi. Mondjuk nem is igénylem, nem várom el 0-24, szóval ezzel nincs gond, csipkelődünk, szemtelenül flörtölünk. Most pár napja viszont történt egy kis gubanc, nem is igazán értem. Azzal kezdődött, hogy egyik este unokatestvéremnél aludtam, ezt mondtam is neki, mire felhozakodott, hogy igazán bemutathatnám az unokanővéremnek, ha jó csaj, és osztozkodhatnék vele rajta. Természetesen nem komolyan gondolta, válaszoltam is neki, hogy nem osztozkodunk, válasszon. Ezen a témán pár napig elcsipkelődtünk, majd nem is tudom, hogy jutottunk el oda, de írta, hogy őt ne korlátozza senki, ő sem szokott mást. Ez furcsa volt, komolynak tűnt. Mindegy, nem akartam vitát, annyiban hagytam. Oké, utána azt mondogatta, hogy az én munkám nem is igazi munka, csak szórakozás (színházban dolgozom, elég kemény meló). Ezt is poénosra vette, úgy jött le, hogy nem gondolja komolyan, de azért részleteztem neki, hogy mennyi erőfeszítéssel jár a dolog, kemény, koncentrációt és kitartást igénylő munka, de ő továbbra is húzta az agyam. Mindegy, ezt sem vettem magamra, annyira ismerem már, hogy nem őszintén komolyan mondta. Pár napja kérdezte, hogy épp mit csinálok, mire írtam, hogy délután 4kor keltem, és valószínűleg egész nap pihenni fogok (előző nap délelőtt 10től éjfélig suliban és színházban voltam, ő ezt nem tudta). Erre írta, hogy ez tök jellemző, én állandóan lusta vagyok, nem csinálok semmit, és ha vele laknék, ő ezt két hétig tűrné, utána megreptetne. Nem tudtam eldönteni, ez most mennyire komoly, de rosszul esett, így írtam neki, hogy 1, általában akkor írok neki, ha szabadidőm van, amit pihenéssel szeretek tölteni, mert nagyon rámfér, 2, előző nap 14 órát húztam le, igazán megérdemlem. Nem szeretem, ha a munkám, a tanulmányaim, az álmaim szólják le, akármennyire is nem gondolta komolyan (ezt nem tudom). Valószínűleg nem vett komolyan, jött a vicces dumával, hogy nem leszünk így jóban, meg szakítás lesz a vége ( netbarátnak/netbarátnőnek hívtuk egymást poénból), erre én írtam szintén viccből, hogy ne máár, ne szakítsunk. Erre azt írta, hogy ez a szomorú valóság, és ne színészkedjek, hogy sajnálom a helyzetet. Erre írtam, hogy ne gonoszkodjon, ő azt válaszolta, ez nem az. Megkérdeztem vigyorgós fejjel, hogy akkor mi, amire azt írta komolyan, hogy semmi. Nem tudtam, mire véljem a dolgot, így egy semleges okét írtam. Ez tegnap volt, látta, nem válaszolt semmit, azóta pedig nem keresett, pedig most is fent van. Az utóbbi egy hétben pedig nem is mutatta a romantikus oldalát. Még beszéltük kb. szerdán, hogy olyan, mint egy nagy gyerek, nem képes egyedül ellátni magát, szóval majd hozzáköltözöm, és gonját viselem, természetesen ezt sem kell komolyan venni. Erre írtam, hogy erre max. egy év múlva kerülhet sor, mire ő szintén viccesen írta, hogy "Gondolod, megvárlak? :D" Nem tudom, mennyire gondolta komolyan, előtte egy héttel még "én voltam a tökéletes barátnő, és ideális körülmények között, ha egy országban laknánk jelenleg, már rég egy pár lennénk", de rosszul esett. Lehet még minden a régiben? Köszönöm!
2014. ápr. 8. 01:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Mert bántalmazó. Neki ez nem játék, neki KELL, hogy valakit legyőzzön. Nem ismeri az egyenrangúságot, az intimitást. Más a világképe, mint Neked.

Amiket írtál példákat, nagyon durvák.

2014. ápr. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Fish1 ***** válasza:

Még 2 dolog van, ami nekem szemet szúrt:

1. Ha ő olyan ember, hogy nem mutatja ki az érzelmeit, akkor nem is őszinte. Ha valakit szeretek, akkor azt jelzem a másik felé tettekkel. És valószínűleg egy ilyen ember a konfliktusok kezelése terén sem egy ász, ha pl. probléma adódik, akkor valószínűleg elzárkózik attól, hogy megbeszélje.

2. Olyan mint egy nagy gyerek, nem tudja ellátni magát: inkább pótmamát vagy bejárónőt keres magának, mint szerelmet. Nem tudom mi nehézség van abban, hogy valaki az alapvető szükségleteit ellássa.

2014. ápr. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Meine ficken G! Külön országban éltek?...hm...izgi kis sztori. :D
2014. ápr. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális, hagyd a fenébe. Erre csak te mész rá, ha így folytatjátok.
2014. ápr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mikor látja hogy kötődsz hozzá, leépíti az önbizalmad, aztán úgy rángat ahogy akar. Hagyd a francba.
2014. ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát tapló én is tudok veled lenni ha attól indulsz be! És én ebben az országban vagyok. Amúgy meg valami nem százas az embernél.
2014. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem külön országban élünk, fél évre ment ki, ebből van még 2-3 hónapja, aztán költözik haza. Köszönöm a válaszokat, nyilván nektek van igazatok, aláírom, csak hát... rossz, na. Nyilván nem a taplóságra indulok be :D Eleinte nem is annak indult, mondom, csipkelődés, viccelődés volt, el tudom különíteni a kettőt, az utolsó 3-4-5 napban lett ilyen, épp ezért tettem fel a kérdést, hogy most mi van.
2014. ápr. 8. 15:06
 18/21 A kérdező kommentje:
És annak mi lehet az oka, hogy vasárnap óta hallgat? Nem mintha hiányoznának a beszólásai vagy a kritizálása, de biztos van miértje. Szerintetek?
2014. ápr. 8. 15:23
 19/21 Fish1 ***** válasza:
Ennek millió oka lehet, találgatni meg szerintem felesleges. Nem foglalkozik veled, szerintem ne görcsölj rajta. Akit komolyan érdekelsz, az nem így viselkedik.
2014. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
A válaszolók közül van még mai napig aktív felhasználó? :D Most találtam meg ezt a kérdést, és huhuuuu.... nagyon nagyon durva, mik történtek :D
2015. júl. 23. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!