Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Elmondtam egy osztálytársnőmnek, hogy szeretem. Azóta eltelt pár hét, hónap, és hallani sem akar rólam (kerül, köszönni sem köszön, még ha köszönök is neki). Előtte jóban voltunk, úgy tűnt, mintha Ő is érezne irántam valamit. Először még próbáltam megbeszélni ezt vele, nem érdekelte. Másoktól visszahallottam, hogy állítólag ki nem állhat... Rájöttem, nem érdemes erőlködnöm, így nem is próbálkozok. Nem tudom nem szeretni, folyamatosan eszembe jut. Látszik rajta, hogy valami bántja, de akkor miért nem tudja ezt elmondani? Minden nap látom, és csak szenvedek, mert rosszul esik, hogy nem őszinte velem, ráadásul még le is szar.
2014. ápr. 8. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj oda, kérd meg, hogy beszéljetek őszintén. Ha nem jön be, akkor türelem.
2014. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem akarok, meg nem is merek odamenni hozzá, mert egészen feltűnően a tudtomra adja, hogy nem érdeklem, és nem is akar beszélni velem. Régebben Facebookon ráírtam, mivel ott egyszerűbben, könnyebben meg tudtuk volna beszélni, nem válaszolt rá. Tudom, hogy élőben kéne, de ahhoz már nincs merszem, főleg ezek után...
2014. ápr. 8. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha így viselkedik, lehet hogy nem is az a fajta lány, aki komolyabb kapcsolatra vágyik. Az is lehet, hogy csak nem jössz be neki. Nem tudom, hány éves vagy, de nagyon sok lány van, főleg fiatalabbak között, aki csak hülyíti a fiúkat, aztán összejön a legnagyobb tirpák izomtibivel az osztályban, akitől ugyanazt kapja, amit ő ad most neked. Nem biztos, hogy érdemes ezzel foglalkoznod, keress inkább olyat, aki tényleg passzol hozzád.
2014. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk mindketten. Nagyot csalódtam benne, mert teljesen úgy tűnt, mintha én is tetszenék neki. Ezek szerint akkor csak hülyített... Azt nem értem, miért nincs bűntudata? Mert nem igazán látszik rajta...
2014. ápr. 13. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!