Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy csúnya srác vagyok-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Bár még nem mondták hogy csúnya vagyok, én legjobb esetben is átlagosnak mondanám magamat. Kaptam már pozitív visszajelzést (nem családtagtól vagy barátoktól), de ez sem segít. Vagy lehet, hogy csak az önbizalomhiány miatt gondolom magamat csúnyának?
2014. ápr. 9. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ide feltöltöd magad rengeteg anonim kendőzetlen véleményt kapsz majd és abból megtudod.
2014. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valószínű, szerintem csak túl borongósan látod a helyzetet és egy spanyol szívtipró vagy
2014. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1, ide nem szeretném, nem akarom hogy valaki esetleg felismerjen. Külföldi oldalon már próbáltam, ott kaptam pozitív visszajelzést.


#2, Nem, tuti nem vagyok. Sem spanyol, sem pedig szívtipró, ez egészen biztos.

2014. ápr. 9. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:

egyébként nem az a lényeg ahogy kinézel, hanem az amit sugárzol

csak el kell hinned, hogy szép vagy

2014. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya, ezt el tudom hinni, nade hogy szép...
2014. ápr. 9. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
kinek mi a szép....
2014. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a csajok tudják a leggjobban el dönteni:)volt már barátnőd?ha igen akkor már nem vagy csúnya nalátod:p ha nem volt még akkor felejtsd el amit mondtam.
2014. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!