Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tanulnak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tanulnak a nők semmiből? Vagy ennyire buták és alvakítja őket a szerelem?

Figyelt kérdés
Már több női ismerőseimnél is észrevettem, hogy ha van egy kapcsolatuk, áradoznak róla, hogy végre ő a nagy ő, életük szerelme, az igazi, stb. Aztán szakítanak, majd összejönnek egy másik pasival, és ott foltatják, ahol abbahagyták, onnantól arról mondják, meg irkálják ki mindenhova ugyanezt, hogy életem értelme, életem szerelme, csak ő, blablabla...
2014. ápr. 10. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem minden nő ilyen, vannak akik sokadszorra is beleesnek ugyanabba a hibába, bár úgy gondolom nő létemre hogy ennyire nem lehet buta egy nő hogy ne tudjon óvatosabbam kezelni egy későbbi kapcsolatot, tanulva a korábbi hibákból...
2014. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért? Ha szerelmes vagy, akkor te nem ezt érzed? Egy új kapcsolatban ez a természetes. Végül is nem mondhatja azt szerelmesen, hogy tudod: te vagy a nyolcadik pasim, de asszem az első volt az igazi...
2014. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Inkább utóbbi. Nincs ezzel semmi baj. Azzal viszont inkább van baj, hogy sok nő amikor kapcsolatban van akkor szánalommal vegyes lenézéssel kezeli azokat akik nincsenek kapcsolatban. Teszik ezt ugyanúgy nőkkel mint férfiakkal.


Gondolom mindenkinek ismerős, a "ne aggódj majd Te is megtalálod az igazit!"

Meg a "Nem értem miért nem vagy képes összejönni egy csajjal/pasival nem olyan nehéz ez!"

Meg a "hmh én már régóta kapcsolatban vagyok, valami baj van veled?"


stb. stb.

2014. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát ilyet én biztos nem mondanék soha, hogy életem értelme, se az elsőnek, se a nyolcadiknak
2014. ápr. 10. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem követem el kétszer ugyanazt a hibát. Ötször-

hatszor szoktam, hogy biztos legyek benne." :D

Amúgy meg lehet, hogy abban a pillanatban azt gondolja, hogy tényleg ő a nagy Ő. De ilyesmi általában inkább a fiatalabb korosztálynál szokott előfordulni.

2014. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az új pasijának mondhatja, de amikor azoknak áradozik ugyanúgy már ki tudja hányadszor, akik egy jópárszor már végighallgatták ezt, kicsit se érzi nevetségesnek magát?
2014. ápr. 10. 11:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ugyanis szét akarja kürtölni a világban, hogy ő most BOLDOG! És mindenki bekaphatja. Kb szerintem ennyi a történet.
2014. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!