Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Kétségbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok racionális magyarázatot arra, amin 1-2 hete keresztül megyek. Minden ok nélkül belezúgtam a főnökömbe! Tudom ez nagyon sokszor előfordul emberekkel, de ami velem történik, az nem normális. Régóta dolgozom ezen a munkahelyen, és eddig soha, se soha nem éreztem semmilyen vonzalmat iránta. Nagyon jó ember, jó viszonyban vagyunk, de nem jobban, mint bármelyik más kollégával. Szoktunk beszélgetni, viccelődni, de sosem gondoltam rá mint férfi. Neki felesége van és kisgyereke, nekem szintén több éve tartó párkapcsolatom. Nagyon elítélem a félrelépést, szóval eszem ágában sincs rányomulni, vagy bármit is kezdeményezni, eleve nem is kölcsönös a dolog. Fogalmam sincs mi váltotta ki, egyik napról a másikra, elkezdtem róla álmodni, álmodozni, fantáziálni, nem vagyok már tini, de annyira várom minden nap hogy találkozzunk a munkában, hogy egyszerűen már szégyenlem magam emiatt, pedig senki nem tud róla. Nem is láthatja rajtam senki, mégis egész nap csak rá gondolok, róla álmodozom, elképzelek dolgokat vele.... Iszonyatosan szégyenlem magam és azon gondolkodom, hogy felmondok! De mit mondanék a páromnak, miért hagytam ott a munkahelyem? Annyira belezúgtam mint egy 15 éves kis tini! Az elmúlt pár napban már arra is gondoltam, hogy elmegyek endokrinológushoz, vagy pszichológushoz, mert ez tuti, hogy nem normális dolog. Miért pont ő, mikor éveken át sem érdekelt mint férfi, erre egyik napról a másikra az összes gondolatom körülötte forog? Mi lehet ez? Kapuzárási pánik 30 évesen? Fogalmam sincs mit tegyek, van esély rá, hogy magától elmúlik ez? Már baromira zavar, úgy érzem magam mintha megint 16 éves lennék, annak idején éreztem ilyeneket utoljára.... Mégegyszer hangsúlyozom hogy sosem lépnék félre és az ő családját sem tenném tönkre, egyszerűen kétségbe estem, mert nem tudom mi váltotta ezt ki, és hogy elmúlik-e majd magától, vagy muszáj lesz ott hagynom a munkahelyemet, amit imádok. Tapasztalatok? Járt már valaki hasonló cipőben?
2014. ápr. 10. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű fellángolás, majd elmúlik. Ahogy jött, úgy megy. Pár hét múlva már azt nem fogod érteni, hogy most hogy gondolhattál rá így.


Ezt több minden kiválthatja.

- egy álom amire csak a tudatalattid emlékszik

- egy férfias mozdulat, ami megindít benned valamit.

- egy kedves, ártalmatlan, de félreérthető közeledése

stb.


Szerintem ne gondolj többet bele. Nem kell felmondani, el fog múlni.

2014. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem kell felmondod holnap kirúglak

üdv.a főnőköd..


na csak vicceltem..nem lehetetlen hogy olvassa amúgy a főnőkőd és magára ismer.

2014. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy olvassa, mert külföldi, de azért köszi a "hasznos" tanácsot :)
2014. ápr. 10. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Fellàngolàs ami el fog mulni.De azèrt te is tegyèl èrte h elmuljon.Valamennyire lehet befojàsolni.Pl:pàroddal mennyetek el valahova,illetve ne fantàziàlgass annyit a fönöködröl,probàlj màsra gondolni,mert különben csak tàplàlod erösebbè teszed magadban a dolgokat irànta.
2014. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért csak lehetett valami, ami kiváltotta benned ezt az érzést. Egy dicséret a részéről, egy ártatlan bók, egy kacsintás, amit ő csak kedveskedésnek szánt, te meg kiszínezted?

El fog múlni, addig meg a fantáziálással nem fogsz bánatot okozni a szeretteidnek. De gondolataidban építsd fel, hogy miért nem, és esetleg miért igen. S ha sok veszíteni valód van, akkor győz az értelem az érzelem fölött.Ma meg egy jó munkahelyet otthagyni mondvacsinált indokkal, merészség.

2014. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtatóak voltak, tényleg hülyeség lenne felmondani ilyenért. Igazság szerint rajtam kívül és a főnökömön kívül inkább idősebbek dolgoznak a cégnél (én 30 vagyok, ő 33 éves, többiek 40-50 fölött vannak, mivel ez már a vezetői részleg). Ebből kifolyólag persze többet viccelődik, kacérkodik velem, mint mondjuk az 50es kolléganőimmel, de ezekben semmi hátsó szándék nincs, és ez már évek óta így megy, semmi sem változott az elmúlt pár hétben. Fizikai kontaktus soha nincs, max ilyen munka közbeni csipkelődések, megjegyzések. De ezek mindig is voltak. Remélem tényleg elmúlik. Eszemben sincs feladni egy ilyen miatt az életemet, párkapcsolatomat. Ez nem is volt opció egy percig sem.
2014. ápr. 10. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha fantáziálsz róla, azt tudod befolyásolni, tudatosan másra gondolni. Nekem is van egyébként egy ismerősöm aki egyik pillanatról a másikra nagyon bejött (igaz csak fizikai vonzalom, de tisztában vagyok vele milyen fura érzés), pedig amúgy nem is az esetem. Szerencsére nem gyakran találkozom vele.
2014. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!