Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagyok az elvárásaim, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim, ha olyan srácot szeretnék magam mellé, akihez külsőleg is vonzódom és jól ki is jövünk egymással? Vagy lehetetlen az ilyen?

Figyelt kérdés
A külső vonzalom NEM azt jelenti, hogy helyes-izmos-mindenkizsánere top pasi, csak nekem tetsszen. (még mielőtt elkezdené valaki)
2014. ápr. 13. 10:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem se túl nagy elvárás, mert enélkül nem is működne a kapcsolat
2014. ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyok,de ha még azok is lennének a te dolgod.Felőlem aztán bármelyik nő olyannal jön össze,amilyennel akar.Velem úgysem áll szóba egy sem,szóval nekem teljesen mindegy...
2014. ápr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem gond, csak mindig érdemes megnézni a fordítottját is.

AZ a srác, akit éppen kinéztél - akarhat téged?

2014. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is kiírhattam volna. Egyszerűen nem találok ilyen férfit, szerintem nem is létezik... a próbálkozásaim és nem magamba zárkózásom ellenére sem.


Duci 25N

2014. jún. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!