Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vághatnék vissza ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vághatnék vissza ennek a szemétnek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk, és sajnos minden nap látom, és ő már más lányra hajt, nekem meg az orrom alá dörgöli ezt. És tudja, hogy még szeretem, és direkt szívózik velem. Beszólogat, meg dicsekszik, és folyton faggat, hogy kivel szoktam beszélni, meg ilyenek. Velem soha nem járt sehova és azzal a csajjal meg most igen, és ez marhára fel tud húzni. És látja, hogy bosszant a dolog és úgy látom, ettől boldog, mindig mosolyog. Pedig úgy letörölném azt a vigyort a képéről... lehet, hogy irigy vagyok, mert ő tudja magát jól érezni, én viszont nemigazán, de velem még próbálkozik azóta is, hogy lefektessen, ezért is gáz ez nekem. Azért két év "szerelem" után az ember nem erre számít, szerintem. Mit tehetnék, hogy lefagyjon a mosoly az arcáról, hogy kicsit vegyen vissza, mert eddig semmi nem vált be? Én 19/L, ő 21/F

2014. ápr. 13. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálunk egy home videót, amin kipróbálunk mindent amit ő is akart, de te nem egyeztél bele, majd elküldjük neki.
2014. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Tényleg itt kell tippeket kérned?

Ha ezen az oldalon ilyen tippeket kérsz nem is csodálkozok rajta hogy így jártál.

2014. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Én lefeküdnék magammal.Akkor látná a takonypóc, hogy milyen amikor egy férfi van melletted. Ha ez még éreztetnéd vele, tuti sírva könyörögne, hogy menj vissza hozzá, de te akkor már bizony megtapasztaltad, milyen egy kemény menet, és csak kiröhögöd azt a kis szellemi rövidnadrágot.
2014. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Szánalmas vagy. Azt hittem 14-15 éves lehetsz.
2014. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fish1 ***** válasza:
A legjobb, ha nem foglalkozol vele, és hidegen hagy. Ha direkt csinálja és ettől boldog, akkor pont az a célja, hogy idegesítsen. Ne add meg neki ezt az örömöt. A bosszú amúgy is tré dolog és sehova sem vezet.
2014. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nem nőttetek fel. Egyikőtök se.
2014. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!