Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi miért kéri el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért kéri el a telefonszámomat, ha utána nem hív fel?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 14. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ha többen vannak jelen amikor elkéri, akkor csak azért kéri el, hogy bizonyítson. Vagy magának, vagy a haverjainak, hogy na ennyi, ez is meglenne.


Ha egyedül van amikor elkéri, akkor meg lehet hogy csak türelmetlen vagy, és hívni fog, csak nem elég bátor.

2014. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Kedves első! Nekem egyszer volt olyan, hogy elkérte egy srác a számomat, ketten voltunk az egész környéken, szóval nem bizonyított senkinek és aztán nem hívott. Ez 3 éve volt. Most akkor türelmetlen vagyok? :D :))
2014. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Veletlenul kitorolte

Meggondolta magat

Nem mer kezdemenyezni

Nem emlekszik mar rad

2014. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Hívd Te és kérdezd meg hogy nem vesztette-e el a számodat.
2014. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert elhagyta a számot. :)

Egyik nagyon jó barátommal történt meg, hogy sikerült felcsípnie egy csajt a villamoson, de sajnos a telefonja le volt merülve, ezért a cigis dobozra írta fel a lány a telefonszámát. Elfogyott a cigi, és megszokásból rögtön ki is dobta a dobozt, otthon jött rá, hogy mit tett. Hát ez van. Ennek már 9-10 éve.

Na de lehet az is hogy azért nem hív, mert nem te vagy az egyetlen akit "szédít".

2014. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A legvalószínűbb, hogy tartaléknak kellett, te voltál a "szamár", de közben összejött a "ló" is.

Ilyenekkel nem érdemes foglalkozni és a lehető legrosszabb döntés felhívni vagy számonkérni.

Legyen benned tartás és lépj túl rajta, lesz még ilyen.

2014. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
90%
Ha esetleg Szekszárdon történt meg ez az eset tegnap, akkor mindenképpen hívd fel az illetőt, mert lehet, hogy én voltam, viszont már arra sem emlékszem, hogy elindultam itthonról, nemhogy a bulira. :)
2014. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert kiborult a viz es elazott a mobil amiben a szam volt :( :(

Ez tortent velem.

2014. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak másik szolgáltatóval van szerződése és a túl nagy számla érdekében azt várja, hogy te hívd. :D
2014. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#2! És még mindig várod a hivását? :-))))

Kérdezö! Honnan tudhatnánk? Te ismered (????) azt a férfit. Mi nem tudhatjuk kiröl van szo? (Nagyon egyszerüen csak arra vár, hogy felálljon neki? Akkor azonnal hivni fog, hogy most siess hozzá?)

2014. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!