Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet az a gond, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az a gond, hogy nem éltem ki magam tizenévesen?

Figyelt kérdés
Fiatal koromban nem voltam az a bulizós fajta, nem is vágytam ilyenekre, elvoltam a magam kis világában. Volt egy bizonyos értékrendem, és emiatt nem vágytam arra, hogy én is r.banc legyek, mint a többi velem egykorú lány. Most viszont így húszon túl egyre inkább kezdem azt érezni, hogy lehet kimaradtam valamiből. Egyre csak azt veszem észre magamon, hogy figyelem a fiatalokat, akik olyan szabadok, gondtalanok és milyen jó lehet nekik, és én is erre vágyom. Tudom, ez már nem lehetséges, hisz fiatalabb már nem leszek, és abban a korban vagyok, mikor már ideje lenne elkezdeni felnőni. De úgy érzem nem akarok, nem állok rá készen. Vágyom a szabadságra, a kötetlenségre, az őrült bulikra. De mindeközben pedig tudom, ez nem én vagyok, de belül mégis ezt érzem. Van valaki hasonló cipőben? Normális, hogy ezt érzem? Elmúlik majd valamikor? Mert ez így elég rossz:/
2014. ápr. 14. 20:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is így érzek mostanában. Mondjuk engem nem csak a bulizás konkrétan, hanem inkább több új, ismeretlen dolog érdekel, ami régebben meg sem fordult a fejemben, vagy féltem megvalósítani.

Az én helyzetem sem könnyű, de csak egyszer élek és boldog akarok lenni.:-)

Ha gondolod, irj privátban. 24L

2014. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!