Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem egy közeli fiú barátomba? L/15

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy nagyon kedves fiú barátom aki már tavaly nyár óta tetszik és később többet is elkezdtem érezni iránta.Teljesen beleszerettem.Nagyon régóta ismerem és nem merem neki elmondani hogy szeretem...Vagyis azt már tudja hogy tetszik nekem mert rászedtek hogy elmondjam.Utána nem nagyon beszélt velem,de nem is találkoztunk csak egyszer.Az is problémám hogy elköltöztek a városba ami 25 km-re így nincs helyben.Másik nagy problémám hogy az egyik legjobb barátnőmmel nagyon jóban van és sokat találkoznak mert együtt járnak társastáncra és ő a párja.És nagyon féltékeny vagyok amiért ennyire jóban van vele..de neki ezt még nem mondtam.De annak ellenére elmondtam h tetszik nekem nagyon kedvesen bánik velem.De sajnos megtapasztaltam a rosszabbikat is hogy leszar téged és hozzád se szól..Amikor csak meglátom mindig zavarba jövök sose tudom mit mondjak és egyszerűen fogalmam sincs mit gondol rólam..azt mondta egy barátnőm hogy meg kellenne ezt beszéljem vele..de nem merek belekezdeni mert félek mit mond mert nem szeretnék egy ilyen hosszú barátságot tönkretenni..félek ettől az egész dologtól..félek a visszautasítástól es a fájdalomtól..nem tudom mit tegyek..nagyon szeretem kérlek segítsetek!

2014. ápr. 14. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem a te lelkedet töri majd össze, hanem másét, mert biztos nem ez lesz a kiscsávó első csaja
2014. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Naif_Hazazi ***** válasza:
szerintem inkább csak flörtölj vele egy kicsit de semmiféleképpen ne állj elé hogy szereted. ha te is bejössz neki le fog neki esni, használd a nöi praktikákat, érd el hogy ö keresse a te társaságod ne te az övét. mert ha tetszel neki, és flörtölsz vele akkor ugyis tudni fogod. ha nagyon szégyellös azt is látni fogod rajta hogy zavarba van, de elöbb barátnöddel beszéld meg, nehogy neki is tetszen vagy csak kérdezd meg mielött elmondanád neki, ha neki is bejön akkor az gáz..
2014. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát sajnos tetszik neki is de ő azt mondta semmiféle képpen nem fog semmit kezdeményezni.és még segíteni is próbált nekem.:) hát énis arra gondoltam jobb lesz nem elmondani hogy szeretem mert egyszer már bebuktam egy fiúnál.ezért is vagyok ennyire félénk.és az a fura hogy tőle kértem előtte segítséget a másik fiúhoz, most meg hozzá kell segítség:) és egyébként köszönöm megpróbálok flörtölni vele :D
2014. ápr. 17. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!