Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okkal akadt ki a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal akadt ki a barátom?

Figyelt kérdés
Két hét múlva megyek Egyiptomba és úgy döntöttem, hogy beszínezem a hajamat szőkéről barnára, mert nem akarok a mostani hajammal villogni. Erre ő közölte, hogy milyen hülye vagyok, hogy egy utazás miatt ilyen drasztikusan megváltoztatom a külsőmet. Gyerekesnek nevezett és elég rondán összevesztünk. Pedig ő a hülye. Valaki meg tudná magyarázni, hogy mi van a barátommal, mert ő nem akar velem beszélni egy ideig.... 24/L

2014. ápr. 15. 16:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha nem beszélted meg vele előtte, akkor igen. Lehet, hogy úgy nem tetszel neki.
2014. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem, a barátod egy infantilis segg.
2014. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem, a barátod egy infantilis segg. Na jó, félig te is az vagy. Mind ketten hülyék vagytok.
2014. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 dododen válasza:
Őt csak az zavarta meg,hogy megváltoztattad a külsőd.Úgy szeretett ahogy voltál.És az igaz,hogy ezt túlreagálta,de az a tanulság hogy máskor ne változtass nagyot magadon.Ha pedig valamit nagyon megszeretnél változtatni,ami elég feltűnő akkor előbb kérdezd meg róla,hogy mit gondol.
2014. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De még szőke vagyok, csak úgy döntöttem, hogy az leszek, biztonsági okokból...de mikor ezt megemlítettem neki, akkor lett a vita.
2014. ápr. 15. 16:08
 6/18 anonim ***** válasza:
de egy utazás miatt? xD biztosan nem csak ráfogod erre az útra? ;)
2014. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szóval még az is lehet, hogy jól állna.
2014. ápr. 15. 16:10
 8/18 anonim ***** válasza:
nem kellett volna kiakadnia szerintem se, mivel most azt se határpzhatja meg neked, h mit veszel fel, így azt sem h befesteted-e a hajad vagy sem, viszont me gkellene ezt vele beszélned, meg most ha neki ígyis tetszel akkor szerintemfölösleges befestetned, lehet h ő a természetesség híve, az én bartom is ilyen, ő is tuti kiakadna ha beakarnám festetni, sőt am pl én elakarok megint kezdeni tornázni mer tnem érem így jól magam a bőrőömben, mondta h szerintem semmi szükség rá, hisz így tetszek neki, de mondta h nem parancsolhat nekem, szóval azt csinálok amit akkarok, na most veletek uyganez van csak a hajfestéssel, tehát ha szeret akkor megérti h beakarod festeni :) de ha mégse értené meg, akkor meg szerintem képes vagy te is annyi éldozatra, h lemondasz a festésről, mert szerintme én is képes lennék arra h miatta ne tprnázzak :)
2014. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
NEM!
2014. ápr. 15. 16:11
 10/18 A kérdező kommentje:
:D
2014. ápr. 15. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!