Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akadt ki anyu azon,...

Miért akadt ki anyu azon, hogy a barátom mocival jött értem? 17/L

Figyelt kérdés

Anyu tudta, hogy motorozik és soha nem mondta, hogy zavarja. Vasárnap eljött értem és ketten mentünk el bulizni és másnap hazahozott (ott aludtam náluk). Anyu tudta, hogy megyünk bulizni és ott alszok (nem ez volt az első alkalom).

Amikor hazaértünk anyu már kint állt a kapuba és ahogy leszálltunk a mociról elkezdett kiabálni, hogy mégis mit képzelünk mi. Hogy merek egyáltalán felülni a motorra az ő engedéje nélkül. Egész éjszaka azon izgult, hogy nehogy vmi balesetünk legyen.

A barátommal először hozzájuk mentünk el és onnan pedig gyalog a buliba. Ahogy odaértünk rögtön felhívtam, hogy minden rendben van, ne izguljon. Meg akkor is felhívtam, amikor elindultink hazafelé. Tehát nem kellet izgulnia, mert a párom nem úgy vezetett, hogy ivott.


2010. máj. 25. 21:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
56%
Mert 17 éves vagy. Nem szeretné, ha balesetben lelnéd halálod.
2010. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Baleset úgy is érhet, hogy kimegyek az utcára és elüt egy autó.
2010. máj. 25. 21:18
 3/37 anonim ***** válasza:
83%
Félt.Örülj neki, hogy ilyen anyukád van, és nem tojja le magasról kivel-hol-mit csinálsz..:)
2010. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Sexylady ***** válasza:
42%
jujj ezt kérdezd meg tőle. Nem értem mi ezzel a baja.
2010. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
38%

Hát szerintem.... kérd meg a barátodat, hogy tök szabályosan 100%-ig biztonságosan vigye egy pár km-t anyukádat és meglátja, hogy normálisan is lehet közlekedni a motorral, nem csak úgy mint amikor minden motoros akar őrültködni egy kicsit...:)


(csak aztán vigyázz... nehogy apukád helyett a motorozásba legyen szerelmes anyukád :DDD )

2010. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
53%
Míg be nem töltöd a 18-at addig az a mérges anyu és apu felel minden tetteidért. Ezt nem lehet olyan nehezen felfogni!
2010. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
75%

Tudod mennyi fiatal lány halt meg utasként motorbalesetben?Biztosan nagyon félt téged!Az én anyum is ilyen volt és most hogy nekem is vannak gyerekeim hát bizti én sem fogok örömömben tapsikolni ha a lányom motorral megy el a barátjával!

Ahhoz hogy baj legyen nem kell inni legtöbbször a vétlen hal meg!

2010. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Kérdeztem és azt mondta, hogy felelőtlenek vagyunk.
2010. máj. 25. 21:22
 9/37 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk nagyobb az esélyed a balesetre egy motoron ülve, mintha csak úgy kimész az utcára. Gondolkozz egy kicsit a hülyeségek írása előtt!
2010. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
32%
Ha a barátod autóval jönne érted,talán anyukád sem aggódna annyira érted! Érted ? :)
2010. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!