Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen eset nemi erőszaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen eset nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
Egy pasi azzal kényszerít szexre egy nőt hogy azt mondja hogy pl. hogy csak akkor láthatja a gyerekét ha lefekszik vele, vagy hogy megöli az egyik családtagját. A nő beleegyezik ebbe.

2014. ápr. 18. 11:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

mivel akarod bizonyítani, hogy sírtál?:)

ő viszont azt nem tudja bizonyítani, hogy beleegyeztél. vagy valamit kihagytam a számításból?

2014. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
7%

Mit nem értesz ezen?


Ha akaratod ellenére közösül veled (elkábít, vagy te ellenkezel, kapálózol, rugdosódsz, sikítasz, menekülnél, stb. de lefog) az erőszak.

Ha beleegyezel az aktusba (tökmindegy az oka), már nem az.


Más kérdés, hogy, amit leírtál, az zsarolás, és büntetendő, de nem nemi erőszak.

2014. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nemi erőszaknál alap, hogy a nő védekezik "akció" közben.

Ezt orvosi vizsgálatok simán kimutatják. Azt is, hogyha

először még akarta, aztán már nem... Elég fejlett az orvos

tudomány :)

2014. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kényszeríti, ráerőszakolja az akaratát, tehát erőszak. Ha valaki ilyet csinál, az dögöjjön meg.
2014. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Velem nem történt ilyen. Ez csak egy kérdés. De szerintem ilyen eset is nemi erőszaknak számít, hiszen ha valakit az akarata ellenére kényszerítenek valamire az nem szex.
2014. ápr. 18. 12:55
 16/16 anonim ***** válasza:
Az ha sír nem erőszak. Velem is volt olyan hogy sírtam az elején mert nagyon fájt (valamiért majdnem 2 év után is) de belegyeztem ezen kockkázat teljes tudatában szóval sírás ide vagy oda nem az.
2014. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!